Wpis z mikrobloga

@blogger: Prawdziwe. Większość samotnych madek nie jest sama, bo "różnice charakteru", "zmienił się", "zaczął chlać", on od początku był patusem... Jeszcze jakoś potrafię zrozumieć taki związek, ale dawanie dupy sebixowi bez zabezpieczeń - już nie.
  • Odpowiedz
@lukiboss: źródło: instytut danych z dupy
masz jakieś statystyki, czy tak sobie na chłopski rozum wymyślasz a potem opowiadasz jak fakty? Przypomina mi to styl bycia Korwina.
Nie mowie ze nie jest, tak jak piszesz. mowie tylko ze nie widziałem badań na ten temat (a chętnie bym zobaczył) a Ty piszesz to tonem jakby to była wiedza z podręcznika z podstawówki. Denerwuje mnie taka dezinformacja
  • Odpowiedz
@lukiboss: tylko z moich osobistych obserwacji i rozmów wynika cos zupełnie innego. Ale nie obwieszczam tego jako prawdy objawionej i nawet nie próbuje mówić ze jest tak jak widzę w moim otoczeniu bo wiem ze takie 10 przypadkow jest gowno warte
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica: Ale tak po prostu jest. Do 30-stki jak jakaś zaciąży i się rozstanie z chłopem to obstawiam, że 90% to był źle wybrany partner już od samego początku. Dla przykładu, mam ziomka alkoholika i baba myślała że: jak będą ze sobą to przestanie chlać, jak zamieszkają ze sobą to przestanie chlać, jak się zaręczy to przestanie chlać, jak kupią mieszkanie to przestanie chlać, jak zrobią dziecko to przestanie chlać. No
  • Odpowiedz
@blogger: "Miły i uporządkowany chłopak" czyli kto? Najczęściej tak o sobie myślą właśnie największe świry. Juz lepiej być z patolem niż osobą chorą psychicznie typu wykopek. Wystarczy popatrzeć na wasze wpisy o depresji, środkach psychotropowych. Najpopularniejszym tagiem jest danielmagical i famemma. Do tego bez przyszłości, zawodu, brzydki. No ale piszecie o sobie "miły i uporządkowany" xD Musicie być na poziomie Ziobry skoro laski wolą patusów którzy je biją.
  • Odpowiedz
musisz mieć na wszystko badania naukowe, nie potrafisz zaobserwować nic sam?


@lukiboss: Z moich obserwacji wynika, że samotne matki to takie, które były w związku lub małżeństwie z normalnym facetem, a jakiś czas po urodzeniu dziecka, czasem nawet kilka lat, się rozstawali albo rozwodzili, i co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Chcesz mi powiedzieć, że z Twoich obserwacji, każdy związek psuł się po jakimś czasie, bo ludzie się zmieniali? No to #!$%@?. Nikt nie zostaje patusem nagle z dnia na dzień, patusem się jest całe życie. Nikt też nie zaczyna ćpać w wieku np. 30 lat, jak już to robi to wcześniej. Także, #!$%@? głupoty.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no tak, tylko rzadko kiedy ktoś się diametralnie zmienia. Ćpał - będzie ćpał dalej, chla - będzie chlał dalej, bije - będzie bił dalej. Nie znam przypadku, żeby chłop przez 10 lat np. baby nie lał, a nagle po porodzie wpadł na pomysł, żeby matkę jebnąć. No takich rzeczy nie ma, a jak są to jest to promil. Baby nie potrafią znaleźć odpowiedniego partnera i tyle. Jak są ze sobą
  • Odpowiedz