Wpis z mikrobloga

@Magnat: imho #!$%@?, ja zawsze podaję rękę nowo poznanym kobietom, normalny uścisk nie jak #!$%@? końcem palców. Jedyne które się krzywią to typowe wieśniary z nizin społecznych, są bardziej zdziwione niż zażenowane. Jak dla mnie #!$%@? zwyczaj podchodzić do znajomych w większym lub mniejszym stopniu mi osób i pomijanie przywitania z kobiecym gronem.
@kate1990: Nie wiem czy dalej się na ten temat toczy dyskusja, ale inicjowanie przez mężczyznę uścisku dłoni z kobietą jest nietaktowne. To pani ma decydować czy chce się dotykać, czy nie, a wyciągnięcie do niej łapska stawia ją w kłopotliwej sytuacji
mnie wkurza że faceci zwykle nie podają ręki kobietom. Przychodzi taki, poda wszystkim facetom w pokoju i żadnej kobiecie.


@kate1990: ja podaję, ale parę razy laski strzeliły za to focha, niektóre myślały, że je w ten sposób podrywam ... Generalnie nie mam z takim witaniem się z kobietami dobrych doświadczeń
@kate1990: ja nieznajomym dziewczynom lub takim "na dalekiej stopie"podaje rękę (aczkolwiek niektóre uważają że to jakieś dziwne a wśród znajomych i przyjaciół to całuje w policzki. Kiedyś przy poznawaniu ładnych dziewczyny starałem się jak gentelmen całować w rękę i powiedzieć komplement, ale niestety nie te czasy:D