Wpis z mikrobloga

Czołem Miraski, mam #pytanie na temat #inwestycje dla początkujących i nie tylko, a w zamian gwarantuję niespodziankę ( ͜͡ʖ ͡€)

Otóż z powodu #inflacja wreszcie chce się zabrać za inwestowanie. Zapisałem się już na Akademii Inwestowania #bankier .pl. Niespodzianka jest taka, że znalazłem kod promocyjny 30% zniżki na 6 lekcji. Jakby co, wystarczy tylko wpisać kod promocyjny AI20 na https://sklep.bankier.pl/akademia_inwestowania Wszystko legitnie działa, już sam kupiłem ze zniżką. Uwaga: z tego co czytałem, kod ważny tylko do niedzieli 4 czerwca

Na tej Akademii 6 czerwca ma być o rachunku maklerskim, preferencjach podatkowych i wszystkim innymi. Wszystko prowadzi Krzysztof Kolany, a on ma sporę renomę. Przygotowałem sobie już kilka pytań do niego, bo chce to szkolenie na maksimum wykorzystać.

Aczkolwiek zastanawiam się, o co go najlepiej zapytać, żeby wynieść praktykę, a nie teorie. O co byście spytali eksperta od inwestycji, jakbyście mogli mu zadać dajmy na to 3 pytania?

#inwestowanie #gielda #gpw #wig20 #ekonomia #gospodarka #trailerparkboys #heheszki #humorobrazkowy #chlopakizbarakow #pieniadze #finanse
jalokim90 - Czołem Miraski, mam #pytanie na temat #inwestycje dla początkujących i ni...

źródło: 7nr2ug (1) (1)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@jalokim90: 1. Na czym można więcej zarobić jednocześnie ponosząc dużo mniejsze ryzyko
a) inwestowanie na giełdzie
b) prowadzenie szkoleń o inwestowaniu
2. Czy wyniki portfela prowadzącego szkolenie z ostatnich 10 lub więcej lat pobiły indeks S&P 500?
  • Odpowiedz
  • 0
@hrabia_ponimirski: Z drugiej strony taki Zaorski na inwestycjach zgarnął ileś tam milionów i nic by nie musiał robić. A jednak teraz jeździ na konferencje i w sumie się chyba influencerem stał. Gdzie się jednak podstaw inwestowania nauczyć trzeba. Myślę, że szkolenie z kimś, kto w tym siedzi x lat przyniesie dużo więcej niż google i chat gpt
  • Odpowiedz
@jalokim90: Nie chcesz za dużo myśleć o tym, analizować spółek, zastanawiać się warto już czy poczekać na spadek i czy w ogóle takowy będzie. To idź w ETF typu acc na s&p500, nasdaq, s&p 500 tech.

Chcesz spółki dywidendowe i te reinwestowac by powiększać pozycję? Lista arystokratów i królów dywidendowych, poważnych spółek typu lowe's, home depot.

Chcesz szybkich zysków na lewarze, najpewniej stracisz na tym.
  • Odpowiedz
@jalokim90: Może nie jest to do końca odpowiedź na Twoje pytanie, ale bardzo polecam:
inwestomat.eu/zacznij-tutaj/
Dużo wiedzy zupełnie za darmo. Imho, dla 99,9999% ludzi wystarczająco dużo.
  • Odpowiedz