Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231: nie ukrywam, żem rozczarowany, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nie zgłosił tego, ukrywający się przed organami ścigania, gruby, czerwony patomejwen ze swojego tajnego bunkra by to na pewno wszystko ładnie opisał.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Czasem autentycznie brakuje mi słów na lewactwo. Niby jestem uświadomiony, i wiem czego mniej więcej spodziewać się po tych psycholach, a tu nagle taka informacja. To już przestało być śmieszne dawno temu, takie stowarzyszenie podobnie jak ten ośrodek monitorowań bla bla powinny zostać #!$%@? zdelegalizowane.
  • Odpowiedz
  • 32
@BadSebastian Te ośrodki są tylko pretekstem do zamykania ludziom ust, nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam. No i warto wspomnieć że Marciniak to aktualnie najlepszy sędzia na świecie, nie ma bardziej bezstronnego sędziego od niego.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Te ośrodki mają też funkcję straszaka, wiedzą że gówno ugrają, bo Uefa jak tylko zobaczy od kogo przyszło zażalenie to zaraz spuści to w kiblu, Marciniak jest absolutnie niezagrożony. Natomiast zrobienie syfu w mediach, nie mówiąc już o ciąganiu zwykłych obywateli po sądach, to jest to, o co tym lewicowym psychopatom chodzi.(°°
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Marciniak w ostatnich miesiącach to jest absolutny TOP, więc jakiś przemiły sowiecki towarzysz nie chciał, by Konfederacja była z nim kojarzona. Oczywiście gdyby przyjechał na spęd lewicy to wszystko byłoby spk.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: ciekawe czy w TVP podejmą temat bo z jednej strony haniebny atak na polską prawicę ale z drugiej to Marciniak był na niewłaściwej ( ͡º ͜ʖ͡º) imprezie bo z Mentzenem a nie u Kaczyńskiego
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Ta organizacja "Nigdy więcej" przypomina mi jakiś odłam faszyzmu xD

Po godzinach pracy z mojego punktu widzenia Marciniak może chodzić nawet na gangbangi lewaków/prawaków, jakie to ma znaczenie co robi wolny człowiek w wolnym czasie?
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: no i w sumie to dobrze. Marciniak to dorosły, świadomy człowiek, a Mentzen i Konfederacja to nie jest jakiś tam zwykły "polityk". Skoro moralni ludzie nie chodzili na imprezy Hitlera, ani nie wspierają teraz Rosji, tak sędzia takiego formatu nie powinien bawić się u reakcjonistów. Wykopki i tak nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
  • 9
@ananasowy ale robił to w czasie prywatnym, więc karanie go za to w zawodowo, to przejaw totalnego ograniczonego mózgu, a porównywanie Konfederacji do Hitlera i Rosji, jest żałosne.
  • Odpowiedz
@ananasowy: xD

Mentzen i Konfederacja to nie jest jakiś tam zwykły "polityk"

A jaki? Sprzeciwienie się aborcji to literalnie faszyzm?

To jest zwykła konferencja biznesowa, gdzie rozmawiali o przedsiębiorczości. Może nie wiesz, ale Mentzen jest przede wszystkim przedsiębiorcą.
  • Odpowiedz