Wpis z mikrobloga

Zagaduj laski i tyle. Siłownia, bar, nawet sklep. I nie daj sobie wmówić, że to jest cringowe czy coś. Tak mówią tylko aspołeczne ameby.


@Kryskamatyska: chciałbym zobaczyć jak to robisz i jak to wygląda w twoim wykonaniu xD
Poza barami i pubami, bo tam wiadomo, że jest to naturalne, ale chciałbym zobaczyć jak zagadujesz laski na zakupach w Biedronce
  • Odpowiedz
@whitepilled_: bzdura xD Jak jej się spodobasz to ona sama się do Ciebie dopasuje. Podświadomie bo laski maja taki myk w pałkach. Chyba, że jest totalnym amatorek z nerwicą lękową... Ale nawet tutaj może Cię umówić do jakiegoś psychologa czy coś. Oczywiście nie każda, bo są laski które lubią "samczych" mężczyzn.
  • Odpowiedz
@MLeko29: jedyne co mogę poradzić to nauczyć się rozmówek z ludźmi a tego nauczysz się jedynie gadając z innymi, najlepiej w zupełnie przypadkowych sytuacjach. Jesteś u mechanika to pogadaj o czymś, możesz zagadnąć kasjerkę w sklepie czy kogoś kto się nad czymś zastanawia.
Jedni napiszą cringe ale nie biorą pod uwagę że komuś możesz poprawić dzień a nawet pomóc.
  • Odpowiedz
ale chciałbym zobaczyć jak zagadujesz laski na zakupach w Biedronce


@Bananek2: A co to za problem? Chociaż nie miałem na myśli stricte "podrywu", czy jak to nazwać.
Jak ktoś jest autystyczny, to dobrze, żeby nawet tak po prostu próbował zagaić. Się nauczy, że otwieranie mordy to nic trudnego.

A swoją drogą, to w Biedronce noszę kota w plecaku, więc zawsze kilka lasek samych do mnie zagada XDD
  • Odpowiedz
zaczepianie obcych ludzi na ulicy, na silowni, w sklepie zeby kogos poznac to juz ‚lekka’ desperacja a Ty sie zastanawiasz czy to Cringe. Cringe w chuuuj


@wigglewiggle69: Nie wiem, co w tym takiego cringowego. A zasadniczo to jak chcesz poznawać ludzi? Stać i czekać, aż ktoś do ciebie zagada? XD

Ja jak wchodzę na siłownię, to się witam ze wszystkimi. Czasem zagaduję losowe osoby przy ćwiczeniach, jak coś mnie zainteresuje. Laski
  • Odpowiedz
Jedni napiszą cringe ale nie biorą pod uwagę że komuś możesz poprawić dzień a nawet pomóc.


@Uuroboros: Mam wrażenie, że dla wykopków wszystko jest cringowe. Nawet nie przyjmują do wiadomości, że ktoś może wcale tego tak nie odbierać. Ja np. nigdy się nie zdziwiłem, że ktoś mnie losowo zagaduje na siłowni czy w sklepie. Co niby w tym dziwnego lol XD
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: wiesz, chodzi o to, ze jak ktos nie ma duszy ekstrawertyka wgranej domyslnie to wtedy moze byc to dziwne. Są ludzie którzy nie mogą wręcz przestać gadać z innymi i jest to u nich jest naturalne. Temat rzeka tak naprawdę, bo Ty jak Gadasz z ludzmi, to zgaduje - nie po to zeby kogos stricte poznac, tylko, nie wiem, lubisz ludzi i sprawia Ci frajde rozmowa. Inna śpiewka się zaczyna
  • Odpowiedz
@MLeko29: Najlepiej dziewczyny sie poznaje i z nimi obywa na domowkach. Jak ludzie są podpici to i tak każdy zagaduje do każdego, możesz powiedzieć jakaś głupote i nikt Cie nie będzie oceniać bo pomyślą, że przez alkohol + dodatkowo jak sam się napijesz to masz boost do pewności siebie.
  • Odpowiedz
Jak ktoś jest autystyczny, to dobrze, żeby nawet tak po prostu próbował zagaić. Się nauczy, że otwieranie mordy to nic trudnego.


@Kryskamatyska: Ch*ja sie nauczy. Pracowałem dwa lata i wchodziłem w interakcje z inicjatywy innych, głównie kobiet, które były starsze o 10-30 lat. Dwa lata i się nauczyłem tak niewiele, że wątpie aby takie zagadywanie na ulicy cokolwiek mnie i podobnych nauczyło. Bym musiał jeszcze tak pracować z 6-8 lat, abym
  • Odpowiedz
@MLeko29: To jest właśnie błędne koło. Zdobyć doświadczenie żeby mieć doświadczenie. A ciężko o dziewczynę która zainwestuje swój czas, żebyś zdobył doświadczenie, przy dużych szansach na niepowodzenie inwestycji.
  • Odpowiedz