Wpis z mikrobloga

@BadSebastian: bez takich ustaw Gazprom na czele z Kremlem jest w stanie zdestabilizować każde Państwo średniej i małej wielkości na świecie. Wystarczy podsypać hajs na kampanię wyborczą i już można czekać na dogodny moment by wykorzystać tę władzę. Ja to bym wolał żeby jakaś komisja jednak czuwała nad tym kto od kogo za co hajs bierze i kto ma kontakty z Kremlem na takim poziomie, że zagraża to wewnętrznej spójności Państwa.
@Aquamen: Dla mnie jedynym bólem jest to, że ta komisja powstaje dopiero 8 lat od badanego okresu, ze względu na 2 rzeczy : kampania wyborcza + wojna. Dzisiaj te mąciwody platformerskie mogą powiedzieć, że w sumie nie pamiętają nic z tego okresu, mam nadzieje że komisja im nie odpuści tak łatwo jak w przypadku Amber Gold tylko dokręcą śrubę.
@BadSebastian: a ja bym ich wcale nie pytał o zdanie tbh, to nie te czasy gdy nie dało się udowodnić takich rzeczy bez zeznań. Zwyczajnie, działasz na niekorzyść Polski, podpisywałeś kontrakty i umowy na gaz czy ropę korzystne tylko dla ruskich to wypad, nie bierzesz więcej udziału w wyborach. Z ruskimi kretami to krótko trzeba, nie wygrasz z komuchami samą demokracją bo oni wykorzystują nasz system przeciwko nam samym.