Wpis z mikrobloga

to podaj przykłady ustaw łamiących konstytucję


@PrzeKomentator: przecież jeszcze chwilę temu mowa była o rozdawnictwie

przecież to nieprawda. porównaj rozdawnictwo


To w końcu PIS i PO licytuje się kto da więcej socjalu czy nie? PO głosuje za wszystkimi durnymi ustawami PISu czy nie?

No ale jak chcesz jeszcze przykład zamordystycznych praktyk łamiących konstytucje, to masz tutaj jakiś przykład pierwszy z brzegu:
Gumaa - >to podaj przykłady ustaw łamiących konstytucję

@PrzeKomentator: przecież je...

źródło: BI3rOT6

Pobierz
@PrzeKomentator: przecież jeszcze chwilę temu mowa była o rozdawnictwie


@Gumaa: to Tusk mówi, czy robi te rozdawnictwo.
Bo skoro oceniasz Tuska tylko na podstawie słów, to ja w takim razie MÓWIĘ że jesteś mi winny tysiąc złotych.
Skoro tak poważnie traktujesz słowa, a nie czyny to nie będziesz miał problemu z uznaniem długu wobec mnie?
Ciekawe czego byście się uczepili gdyby nie ta aborcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gumaa: Może np. tego, że 5 konfusów poparło zakaz handlu w niedzielę, 4 nie, a 2 nie głosowało?

Trochę kompromitacja, jak na wolnościowców...

Nie martw się, znajdzie się więcej pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pamiętajcie, że głosując na Konfederację będziecie pośrednio wspierać PiS. konfederacja to potencjalnie najbliższy koalicjant PiSu.


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: przecież konfederacja najczęściej głosuje inaczej niż PiS ze wszystkich partii. Nie wiem skąd bierzecie info, że konfederacji jest bliżej do PiSu niż np. PO. Czy to konfederacja jest za waloryzacją 500+ czy może PO? Czy konfederacja jest za kredytem 2%/0% czy PO? Czy to konfederacja była za lockdownami czy jednak PO? Czy to konfederacja głosowała