Wpis z mikrobloga

Ostatnie dni to absolutna kompromitacja PiS-owców i Konfederatów.

- Lex Tusk
- Odstręczający spot z „wykorzystaniem” ofiar Holocaustu, który skrytykował nawet Długopis
- #!$%@? tymi debilnymi ruchami USA i - klasycznie - UE
- Braun niszczący czyjąś własność i zasłaniający się immunitetem jak na marnego tchórza przystało
- Na marszu 4 czerwca - zamiast kilku kodziar - ma pojawić się pół Polski. Tak #!$%@? naród w ostatnich dniach.

A do tego wpadł dziś ten świeżutki sondaż. Wynika z niego, że PiS będzie w następnej kadencji ledwie marną opozycją ze 172 posłami. Nawet z Konfą nie stworzą większości. Ależ musi być panika na Nowogrodzkiej ¯\(ツ)/¯

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
Tywin_Lannister - Ostatnie dni to absolutna kompromitacja PiS-owców i Konfederatów. 
...

źródło: 45539C69-D66B-4B68-B193-9956ADB410CD

Pobierz
  • 23
@Tywin_Lannister: w konfie mentzen nie nadąża tiktoków gotować za akcje z braunem

akcja z lex tusk w sumie beka bo po kompomitacji z pszczyny po prostu nie mam do tego człowieka żadnego szacunku, więc na baranka wybrali sobie gościa który ma potencjał #!$%@? narodu ale nie potrafi tego wykorzystać bo #!$%@? jakieś fikołki rozdawnicze próbując wywalczyć sobie poparcie na wielu frontach
c.....i - @Tywin_Lannister: w konfie mentzen nie nadąża tiktoków gotować za akcje z b...
Co was tam towarzyszu tak ta konfa piecze?


@Maniakrzelaza: Silna Konfa to mariaż z PISem (no bo z kim innym) gdzie nawet jak są jeszcze jakieś w miarę jednostki w tym środowisku to większość ulegnie "zkukizieniu" - będą głosować, ale się nie cieszyć.
Ehh od 2019 to samo, ile razy to oni już się nie mieli rozpaść albo przejść do pisu.


@Nighthuntero: i w sumie @Maniakrzelaza No to powiedzcie mi: z kim Konfa mogłaby być w ew. koalicji? Trzecią drogą się nie zasłaniajcie, bo mamy już precedens rządów PO + PSL.
@Tywin_Lannister: Nie wiem skąd te urojenia ale Konfederacja najmocniej walczy przeciwko PiSowi, prawie wszystkie głosowania inaczej niż PIS (a PO, Hołownie, PSL bardzo czesto tak jak PiS).

Tak, Konfa podczepiła się do akcji antyaborcyjnej ale jestem przekonany że gdyby rządzili i widzieli taki sprzeciw społeczeństwa to zrobili by referendum.

Poza tym kwestie światopoglądowe to drugi plan, kwestie gospodarcze to to na czym powinnismy się skupić a PIS, PO, Hołownia, PSL =
Nie wiem skąd te urojenia ale Konfederacja najmocniej walczy przeciwko PiSowi, prawie wszystkie głosowania inaczej niż PIS (a PO, Hołownie, PSL bardzo czesto tak jak PiS).


Ale też czesto w kluczowych głosowaniach albo sie wstrzymują albo są podzieleni

Tak, Konfa podczepiła się do akcji antyaborcyjnej ale jestem przekonany że gdyby rządzili i widzieli taki sprzeciw społeczeństwa to zrobili by referendum.


@Burned: no to tutaj mnie uspokoiłeś :)
idąc Twoim tokiem rozumowania,
@mrKuaku: Taki jest mój tok rozumowania bo wielokrotnie się wypowiadali, że jeśli jest podział w społeczeństwie w jakiejś kwestii to najlepiej rozpisać referendum.

Co innego koalicja z PiSem i głosowanie tak jak oni a co innego pomoc w wybraniu rządu (premiera) za oddanie Konfie np. ministerstwa finansów i wszystkich kwestii z nim związanych. Dzięki Konfie uformuje PiS rząd (a rząd musi być uformowany a PiS prawdopodobnie najwięcej głosów zgarnie) a i