Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem jakiego rodzaju skillem trzeba dysponować aby mieć znajomych oraz dziewczynę. Staram się jak mogę znaleźć i nic z tego. Wszyscy są zajęci swoim życiem. Jestem po 30-tce, zatem spora część ludzi jest żonata, zapracowana. No skrótem mówiąc są zapracowani i zajęci swoim życiem na tyle, że nie mają czasu na innych. To nie te czasy gdzie była nudna szkoła i dzieciaki z nudów wstawiają tiktoki.
Zazwyczaj jak się idzie do jakiegoś funclubu to wszyscy tam rozmawiają ze swoimi znajomymi z którymi przyszli a nieznajomi są gburowaci i wyrażają się per dzień dobry no i na ogół przyszli tam w obranym celu działając sami nie skupiając się na innych. Także tak to się prezentuje. Ludzie są jacyś strasznie nieufni. Tak samo zwierzęta. Olać temat i być samotny jak jestem?

#zwiazki #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim zależy jak wyglądasz, bo to ma duże znaczenie, ale to w internecie, na żywo liczy się też umiejętność rozmowy, no chyba, że trafiłeś jak ja czyli brzydki i nieśmiały to już po ptakach.
@Kotdog Też to zauważyłem, przyszły dzieci to nawet większość się wykruszyła, albo znalazła znajomych z dziećmi.