Wpis z mikrobloga

@LetMeStay: kiedy ja ostatnio widziałem iPhone z rozbitym wyświetlaczem... No nie widziałem jeszcze takiego na żywo. Android z rozbitym wyświetlaczem leży na biurku obok xD
  • Odpowiedz
@fizzly: Może nie ego, ale jakoś wszyscy milionerzy latają z iphone'ami. Nie widziałem, żeby jakiś zuckerberg wyciągał xiaomi z kieszeni. Jedyny problem to osoby co są biedni a biorą iphone'a na abo/raty i finalnie płacą za niego 2x tyle, tylko po to żeby się pokazać.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus to musi solidnie #!$%@? jak rozwalił ceramic shield. Mi pada prawie codziennie, cała obudowa w rysach, pozdzierana, na ekranie tylko rysy. Mam z dwa lata obudowy, czy szkiełka nie widział xD
  • Odpowiedz
@karamba16:

to musi solidnie #!$%@? jak rozwalił ceramic shield. Mi pada prawie codziennie, cała obudowa w rysach, pozdzierana, na ekranie tylko rysy. Mam z dwa lata obudowy, czy szkiełka nie widział xD

Raczej ich pytaj, nie mnie xD
  • Odpowiedz
Znowu androidowy plebs ujada. Kiedyś będziecie normalni i zobaczycie, ze „japko” to normalny telefon. Tylko dla Polaka biedaka-cebulaka to marka premium.
Jak można używać androSYFu?
  • Odpowiedz
@LetMeStay: Jakie to prawdziwe. Kiedyś poznałem ukrainkę, wydawała się fajna, aż pewnego razu mnie oceniła przy obiedzie, co to za telefon mam, czemu nie iPhone. Ja OP 9 PRO, ona iPhone 8. Tyle z tego było, nara :D
  • Odpowiedz
@LetMeStay zawsze byłem #bojowkaandroid i szydziłem z #apple, ale odkąd kupiłem pierwszego iPhone to nie wyobrażam sobie innego telefonu xD to nawet nie jest kwestia ceny, bo są iPhone tańsze od flagowych androidów, ale przy obecnych możliwościach iOS 16, android to syf i padaka, te same aplikacje na androidzie są napisane na #!$%@?, tutaj wszystko działa lepiej, oprócz aplikacji wykopu która jest #!$%@? tak jak wszędzie XD
  • Odpowiedz
@LetMeStay: to by mialo sens gdyby nie bylo problemem zgarnac sobie topowy model za jakies smieszne pieniądze w abonamencie... Zreszta iphony ssą pałe.
  • Odpowiedz