Wpis z mikrobloga

Wiecie czy istnieje jakiś sposób na opóźnienie ściągnięcia danych przez ProBikeGarage ze Stravy albo wymuszenie jego aktualizacji po edycji aktywności? W nawiązaniu do tego wątku:
https://wykop.pl/wpis/71151121/garmin-connect-pozwala-sledzic-przebieg-sprzetu-uz
Miesiąc temu szukałem sposobu na automatyczne przypisanie konkretnego roweru do aktywności w Garmin Connect aby liczyć dla każdego przebiegi. Nie da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale na podstawie danych o czujnikach Ant+ zapisanych w aktywności GC można przy pomocy usługi ActivityFix przypisać rowery do aktywności w Stravie co jest równie dobre, działa nawet spoko i ogólnie gitara. Ale niestety w tamtym wątku Mirki doradzili mi kolejną usługę, ProBikeGarage która pozwala śledzić osprzęt przypisany do roweru i przypominać o serwisach albo choćby sprawdzić na ile mi jakiej firmy łańcuch starczył czy klocki i ja mogę w tych danych się tarzać i cieszyć (). Ale nie ma róży bez kolców, PBG w 50% przypadków pobiera dane ze Stravy zanim AF je poprawi więc znowu wszystko się sypie ;(

#rower #mtb #szosa #gravel #strava #probikegarage