Wpis z mikrobloga

#samsung #android #s22

Po 7 latach na iOSie przesiadłem się na S22. Jestem zadowolony, prócz jednej kwestii - powiadomienia. Przychodzą jak chcą. Często dopiero, gdy odblokuje telefon. Nie wspomnę, że z zegarkiem też zgrywają się średnio, ale to już inny temat.
Kombinowałem parę dni w ustawieniach, jak zrobić, żeby powiadomienia z maila, messengera, whatsappa wyświetlały mi się na ekranie w postaci choćby skróconych tekstów, a nie zwykłych ikon. Rozmawiałem ze znajomym i twierdzi, że jest jakiś problem z tymi powiadomieniami od ostatnich aktualizacji. Ktoś z Was ma podobny problem? Normalnie to w tym modelu? Powiadomienia aplikacji włączone wszędzie gdzie się da. Brak trybu oszczędzenia baterii.
  • 13
@niemalipy881: doze w androidzie jest zje**** dlatego powiadomienia przychodzą kiedy chcą.
Co masz na myśli, żeby powiadomienia wyświetlały się w postaci skróconych tekstów? I o który ekran chodzi, blokady czy zwykły, podczas korzystania z telefonu?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niemalipy881: mam tak na samsungu także się da, ale nie wiem jak. Co do powiadomień to zdarzało się ze gmail wyskakiwał z mailem z przed roku dwóch. Raz z przelewy24 to myślałem że mi się ktoś włamał :)
@niemalipy881 zrobiłeś taki zabieg:

Przytrzymaj dłużej na włączonym ekranie blokady - kliknij przykładowe powiadomienie - zmień na szczegóły. Domyślnie chyba zawsze ustawia widoczność tylko ikonek.

W telefonach Samsunga widziałem gdzieś w ustawieniach przełącznik, który odpowiada za pojawianie się okienka z nowym powiadomieniem na zablokowanym ekranie. Wyskakuje wtedy z góry. Gdybym miał S21 przy sobie napisałbym gdzie to jest.