Wpis z mikrobloga

Beka z marszu 4 czerwca, średni wiek uczestnika to będzie coś koło 60 lat. BTW nie wiedziałem że tyłu 40+ przesiaduje na wykopie. #bekaztuska #bekazpo #bekazlewactwa #lextusk #pis #konfederacja


@DrCieplak: beka to jest z k0nfy, że jak zawsze w przypadku jakiś inicjatyw antypis ci się wycofują rakiem a kuce próbują obśmiać takie inicjatywy w necie.

Jak był największy protest antypisowski to szukaliscie wymówek, że "przeklinajo" albo "tam same julki poszły" a
Jak był największy protest antypisowski to szukaliscie wymówek, że "przeklinajo" albo "tam same julki poszły" a Sławek z pisem pobiegł kościółków bronić.


@Kryspin013: nie, nie to bylo dobre! Fajnie, ze niszczyli mienie publiczne i atakowali koscioly, spoko. Tak samo dobrze bylo w grudniu 1922 w Warszawie, bardzo dobrze, ze pokazali Narutowiczowi co o nim mysla, a nie czekaj, to sie inaczej skonczylo.
@Kryspin013: nie, nie to bylo dobre! Fajnie, ze niszczyli mienie publiczne i atakowali koscioly, spoko. Tak samo dobrze bylo w grudniu 1922 w Warszawie, bardzo dobrze, ze pokazali Narutowiczowi co o nim mysla, a nie czekaj, to sie inaczej skonczylo.


@93michu93: Weź się nie ośmieszaj. Przy takiej skali protestów to jest praktycznie nic jak na to, że ta ustawa została wdrożona bo kościółkowi zachciało się zarządzać zdrowiem a nawet życiem
ustawa została wdrożona bo kościółkowi zachciało się zarządzać zdrowiem a nawet życiem dorosłowych osób


@Kryspin013: ale to kosciol wyslal do TK? Ktorys biskup wydrukowal i zaniosl do TK zeby zbadac zgodnosc z konstytucja?

No chyba, że kilkanaście incydentów z pomalowaniem elewacji kościoła przy marszach na setki tysięcy osób uznajesz za coś gorszego niż praktycznie wprowadzenie przez mniejszość religijną przymusowego prawa do rodzenia martwych płodów.


@Kryspin013: jeden Niewiadomski wystarczyl, zeby spowodowac
@Kryspin013: ale to kosciol wyslal do TK? Ktorys biskup wydrukowal i zaniosl do TK zeby zbadac zgodnosc z konstytucja?


@93michu93: chyba zapomniałeś albo udajesz głupiego jakie były opinie biskupów na temat decyzji tk XD

W ogole to co napisales jest klamstwem, nikt nie zmusza do rodzenia martwych plodow - martwy plod to zagrozenia dla zycia matki, mozna abortowac.


@93michu93: No #!$%@? wcale. Już nie wspominając, że jeśli chodzi o
Kryspin013 - >@Kryspin013: ale to kosciol wyslal do TK? Ktorys biskup wydrukowal i za...

źródło: Screenshot_2023-05-31_09-50-24

Pobierz
opinie biskupów


@Kryspin013: rzeczywiscie wiazace xD
Nawet gdyby to papiez wydal opinie o decyzji TK to jakie to ma znaczenie? xD

Jak np. PO podnioslo VAT do 23% i moja opinia byla negatywna to chodzilem im malowac domy? Jak PiS wprowadzil podatek cukrowy i moja opinia byla negatywna to tez im chodzilem malowac domy?

Wiecej juz mi sie nie chce pisac bo mam troche roboty, a ta dyskusja i tak pewnie
@Kryspin013: rzeczywiscie wiazace xD

Nawet gdyby to papiez wydal opinie o decyzji TK to jakie to ma znaczenie? xD


@93michu93: ale co ty za fikołek uprawiasz tutaj? Ja ci tylko wyjaśniłem czemu ludzie byli #!$%@? na kościół: bo władze kościoła przyklasnęły pisowskiej szopce i robili to dosyć głośno publicznie.

Jak np. PO podnioslo VAT do 23% i moja opinia byla negatywna to chodzilem im malowac domy? Jak PiS wprowadzil podatek
Jak był największy protest antypisowski to szukaliscie wymówek, że "przeklinajo" albo "tam same julki poszły" a Sławek z pisem pobiegł kościółków bronić.


"Antypisowcy" #!$%@? mać.


@Kryspin013: Konfa nie zgadza się z przekazem PiS, PO, LEWICY, Kotłowni, #!$%@? z nikim się nie zgadzają. Dlaczego mieliby wspierać inicjatywy, z którymi się nie zgadzają? Jakoś nikt z konfy nigdy nie mówił do osób popierających lewicę, że nie przychodząc na akcje organizowane przez konfę, wspierają