Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś mirek wie jak można dojechać do szwabów do Stuttgartu z Polski z Katowic? Może być maksymalnie z Krakowa i chodzi mi o połączenia bezpośrednie najlepiej
( ͡° ͜ʖ ͡°) ciotke i wuja planuje odwiedzić, ale mieszkają na końcu szwabialni i w dodatku w miejscowości, gdzie nic nie dojeżdża xD a jak sprawdzam połączenia, to pokazuje mi z kilkoma przesiadkami, a Stuttgart to jedyne takie większe miasto, które jest w pobliżu ich i możliwe, że będe przejeżdżal przez Norymberge xD #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo inaczej pakowac sie w pociąg, czy lepiej samolotem dolecieć?

#pytanie #podrozujzwykopem #niemcy #polska #szwaby #ociepleniewizerunkuadolfahitlera #heheszki #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim Każde miasto ma swoich "przewozicieli". Wsiadasz w busa i jedzie on przez Niemcy, Belgie i Holandie. Kosztuje to ok. 300 zł ale przynajmniej masz pewność, że Cię dowiozą na miejsce xD Wejdź na grupę Katowicką i zapytaj. Ewentualnie Blablacar
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Mega_Smieszek Z Twojego nicku wyczuwam ironie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby to napisał inny mirek z innym nickiem ze strony ze śmiesznymi obrazkami, to bym uwierzył, a tak nie wiem, bo myśle, ze przy takim dystansie, to w blablacar mnie wywiozą, uśpia, zgwalca i wywiozą na części ( ͡° ͜ʖ ͡°) a samolotem? A samolot może spaść ( ͡