Wpis z mikrobloga

Czekam na lato. Czyli na czerwiec. Lato to najlepsza pora na zawieranie znajomosci. Nie bez powodu w samo tylko lato dostawalem zawsze wiecej sygnalow o kobiet niz we wszystkie pozostale pory roku razem wziete.


@pieczony_szczur_z_ogniska: To prawda, że lato to sprzyjające warunki do nowych znajomości ale co to za różnica dla chada? Oni są tak rozchwytywani, że po prostu z dużo w jesień/zimę mają bardzo dużo w lato. Boisz sie weryfikacji,
@qeti: "gawędziłam"
ale po co Ty się chcesz spotykać jak już cię wykastrowała xD
@heartheroar przeciez z twarzy to obok 8 nie stała
A poza tym to OP tylko potwierdza tezy blackpillowcow, bo sie podnieca ze dupa z tindera byc moze sie z nim spotka xD
@qeti no pewnie miras, wrzucaj więcej takich postów, może w końcu przegrywy skumają, że ogarnięte laski traktują wygląd jako drugorzędny jak chłop reprezentuje fajny poziom

@qeti jak dobrze ze ja już w związku od kilku lat bo jak czytam wrzucane tutaj różne rozmowy to jedyne mam creepy ciarki na plecach z szopki jaka dwoje ludzi odwala na początku znajomości xd.
@qeti: Następny bajter na wykopie xD

bo obiektywnie nie jestem czadem


@qeti: Nie jesteś czadem, ale wrzucasz screeny lasek (chyba lasek bo kto ich tam wie kto to jest naprawdę) które wręcz z tobą flirtują a nie ty z nimi, jednoczesnie bojąc się pokazać początku rozmowy.

Tak, jestęś cholernie głupim bajterem
@qeti: Ale nie napedzaj sie to, ze napisala ci ze dobrze sie z toba gada nic nie znaczy. Nawet to ze dojdzie do spotkania, moze chciala byc mila a ty juz sobie wyobrazasz nie wiadomo co...