Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć, jak to +/- połowa pisu nie chciała uwalić konfiarskiego projektu Kai Godek o wsadzaniu do pierdla ludzi na 2 lata za "propagowanie aborcji bądź informowanie o niej w sposób inny, niż przewidziany w ustawie".

Ale spoko, wy z pisem nie macie nic wspólnego, chcecie tylko obniżyć podatki. Wcale nie próbujecie przeciskać zamordystycznych ustaw z waszymi kaczymi kumplami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest w sumie najgorsze. Że gdyby nie takie akcje, to mógłbym głosować na konfę, bo nie chcę więcej socjalu w PL. Ale coś takiego ją automatycznie przekreśla. Nie chcę katolickiego fundamentalizmu, nie chcę "miękkiej linii rosyjskiej" i nie chcę kwików o lewackiej UE i wychodzeniu z niej, nie chcę okołokonfiarskich organizacji pokroju Ordo Szuris, nie chcę pitolenia o morderczych szczepionkach. Weźcie sobie tą całą konfiarską ideologię i wsadźcie sobie ją tam, gdzie słońce nie dochodzi. Adresuje to głównie do agresywnych kuców bordo typu @Bloodhorn - którego na szczęście odpowiedzi nie zobaczę, bo dawno jest na mojej czarnej liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że nie ma w PL realnej siły wolnościowej, która chciałaby się zająć gospodarką, a sprawy "podkołderkowe" zostawić w spokoju i dać Polakom żyć tak, jak chcą.

#konfederacja #bekazprawakow #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: Xj3qho6
  • 29
To jest w sumie najgorsze. Że gdyby nie takie akcje, to mógłbym głosować na konfę, bo nie chcę więcej socjalu w PL. Ale coś takiego ją automatycznie przekreśla. Nie chcę katolickiego fundamentalizmu, nie chcę "miękkiej linii rosyjskiej" i nie chcę kwików o lewackiej UE i wychodzeniu z niej


@TypowyZakolak: A więc pójdziesz na kompromis i będziesz miał jeszcze większy socjal, zakaz aborcji, bezkarność księży ws. pedofilii, katolicki fundamentalizm, kłótnie z UE,
@TypowyZakolak: jeżeli ktoś zawierza swoje życie prywatne i ZAWODOWE "jezusowi chrystusowi, królowi Polski" to automatycznie możesz stwierdzić, że to niebezpieczny fanatyk, który będzie narzucał swoje poglądy i wprowadzał katozamordyzm na silę, do tego dochodzi Bosak, który chce tworzyć państwo oparte na dekalogu, a nie laickich prawach człowieka" i chce obsadzać sądy samymi chrześcijanami XD
Pobierz
źródło: IMG_1786
@TypowyZakolak: No jeżeli Donek będzie się zgadzał na wszystko to co proponuje UE to oczywiście że nie będzie kłótni. KPO to kolejne miliardy pompowane w gospodarkę które przyczynią się do wzrostu inflacji tak jak tarcze antycovidowe.
Niestety to co proponuje Donek to o wiele za mało żebym się tym zadowolił.
No nie, bo KPO nie idzie na konsumpcję, tylko na infrastrukturę. I już za nie płacimy.


@TypowyZakolak: Pójdzie na konsumpcję, bo te pieniądze zostanę dane wszelkiej maści robotnikom, którzy będą mieć lepsze pensje które wydadzą na zakupy i w końcu ceny wzrosną. Jaką infrastrukturę? Tu trzeba budować fabryki i elektrownie i coś eksportować zagranicę, a nie budować drogi i mosty czy parki. Bogactwo bierze się z produkcji i sprzedawaniu produktów do
Pójdzie na konsumpcję, bo te pieniądze zostanę dane wszelkiej maści robotnikom, którzy będą mieć lepsze pensje które wydadzą na zakupy i w końcu ceny wzrosną.


@Chris_Karczynski: No to zacznij od siebie i przejdź na bezrobocie. Łatwo tak gadać bzdury na temat życia innych osób gdy są statystyką, co? Za pracę należy się wynagrodzenie - czy jest inflacja, czy jej nie ma. A takie rzeczy, jak autostrady czy linie kolejowe służą mieszkańcom,
@TypowyZakolak: Tak się składa, że właśnie tak robię. Świadczę usługi na terenie niemiec i transferuję kasę od nich do Polski. W Niemczech wydaje tylko na czynsz, jedzenie i paliwo. Wszystkie inne rzeczy kupuję w Polsce.

Wybudowanie infrastruktury to jedno. Utrzymanie jej to drugie. To trochę tak jak z budowaniem domów dla patologicznych rodzin w programach typu "Dom nie do poznania" gdzie budowali im domy, a potem te rodziny nie były w
@Chris_Karczynski: Chyba niemniej rozumiesz, że nie możemy budować dobrobytu na podstawie kilkuosobowych manufaktur klepiących gówno z plastiku na eksport? Musi być zbilansowany rozwój kraju: logistyka ma być łatwa, a nie upierdliwa. Nawet Chiny, które są jedną wielką manufakturą, w rozwój infrastruktury akurat wkładają krocie. Nie bez powodu.

W PL jest mnóstwo rejonów wykluczonych komunikacyjnie - do takich miejsc musisz potem ładować socjal, bo to wymarłe zadupia. Jedna linia kolejowa potrafi kompletnie
@TypowyZakolak:

gdyby nie takie akcje, to mógłbym głosować na konfę, bo nie chcę więcej socjalu w PL. Ale coś takiego ją automatycznie przekreśla. Nie chcę katolickiego fundamentalizmu, nie chcę "miękkiej linii rosyjskiej" i nie chcę kwików o lewackiej UE i wychodzeniu z niej, nie chcę okołokonfiarskich organizacji pokroju Ordo Szuris, nie chcę pitolenia o morderczych szczepionkach. Weźcie sobie tą całą konfiarską ideologię i wsadźcie sobie ją tam, gdzie słońce nie dochodzi.
@TypowyZakolak: lepiej głosować i tak na Konfę, która jeśli nawet byłaby za całkowitym zakazem aborcji, to ten problem dotyczy jakiegoś marginalnego promila społeczeństwa, a rozdawnictwo i wprowadzanie wysokich podatków, które z wielką chęcią wprowadza cała reszta, dotyczy prawie każdego.
@TheGreatest: zakaz aborcji dotyczy wszystkich mlodych ludzi, ktorzy chca zakladac rodzine. To nie jest promil. Wez czlowieku zobacz na dzietnosc i sie zastanow czy zakaz aborcji w tym pomaga czy nie. Bo mi ciezej sie zdecydowac na dziecko wiedzac, ze w razie komplikacji moge stracic partnerke bo jakis fundamentalista jeden z drugim terroryzuje spoleczenstwo swoimi ideologicznymi wysrywami
@TheGreatest: No nie. Rozdawnictwo to problem finansowy. Od niego zbiedniejesz. Zamordyzm to problem wyższego rzędu. Od zamordyzmu możesz trafić do puchy - Ty albo ktoś z Twojej rodziny lub znajomych. Wolność jest nadrzędna, jest ważniejsza od pieniędzy - lepiej być trochę biedniejszym, niż prześladowanym we własnym kraju. Zamordyści nigdy nie zatrzymują się na jednej rzeczy - zaczyna się od jednego zakazu, potem są kolejne - coraz cięższe - a kary coraz