Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć, jak to +/- połowa pisu nie chciała uwalić konfiarskiego projektu Kai Godek o wsadzaniu do pierdla ludzi na 2 lata za "propagowanie aborcji bądź informowanie o niej w sposób inny, niż przewidziany w ustawie".

Ale spoko, wy z pisem nie macie nic wspólnego, chcecie tylko obniżyć podatki. Wcale nie próbujecie przeciskać zamordystycznych ustaw z waszymi kaczymi kumplami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest w sumie najgorsze. Że gdyby nie takie akcje, to mógłbym głosować na konfę, bo nie chcę więcej socjalu w PL. Ale coś takiego ją automatycznie przekreśla. Nie chcę katolickiego fundamentalizmu, nie chcę "miękkiej linii rosyjskiej" i nie chcę kwików o lewackiej UE i wychodzeniu z niej, nie chcę okołokonfiarskich organizacji pokroju Ordo Szuris, nie chcę pitolenia o morderczych szczepionkach. Weźcie sobie tą całą konfiarską ideologię i wsadźcie sobie ją tam, gdzie słońce nie dochodzi. Adresuje to głównie do agresywnych kuców bordo typu @Bloodhorn - którego na szczęście odpowiedzi nie zobaczę, bo dawno jest na mojej czarnej liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że nie ma w PL realnej siły wolnościowej, która chciałaby się zająć gospodarką, a sprawy "podkołderkowe" zostawić w spokoju i dać Polakom żyć tak, jak chcą.

#konfederacja #bekazprawakow #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: Xj3qho6
  • 38
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: równie dobrze ja mogę nie iść do pracy, bo po drodze może mnie potrącić samochód, dlatego w ogóle nie będę pracował. Podatki dotkną można powiedzieć każdego, a powikłania w razie ciąży bardzo mały promil ludzi. Dzietność spada, bo ludzie mają teraz w głowie inne rzeczy niż bawienie kaszojadów i bardziej skupiają się na sobie. Zakaz aborcji nie ma z tym prawie nic wspólnego.
To jest w sumie najgorsze. Że gdyby nie takie akcje, to mógłbym głosować na konfę, bo nie chcę więcej socjalu w PL. Ale coś takiego ją automatycznie przekreśla. Nie chcę katolickiego fundamentalizmu, nie chcę "miękkiej linii rosyjskiej" i nie chcę kwików o lewackiej UE i wychodzeniu z niej, nie chcę okołokonfiarskich organizacji pokroju Ordo Szuris, nie chcę pitolenia o morderczych szczepionkach. Weźcie sobie tą całą konfiarską ideologię i wsadźcie sobie ją tam,
@TypowyZakolak: ok, dzięki.

I co w związku z tym? Większa Połowa PiSu za, mniejsza połowa przeciw. Znaczy jak niby konfa głosowała z PiSem? Głosowała z mniejszością PiSu. Z większością głosowała Lewica.
Znaczy jak niby konfa głosowała z PiSem? Głosowała z mniejszością PiSu.


@osetnik:

Z PiS przeciwko odrzuceniu głosowało 88 posłów m.in. Rafał Bochenek (rzecznik rządu, który zapowiadał, że PiS projekt odrzuci), Zbigniew Ziobro, Sebastian Kaleta, Michał Woś, Antoni Macierewicz. Od głosu wstrzymali się: Dariusz Piontkowski, Szymon Szynkowski vel Sęk, Marzena Machałek.


To w związku z tym, że Konfa i "śmietanka zamordystów" z PiSu (Maciar, Ziobro, etc.) są bardzo zgodni w pewnych kwestiach
@TypowyZakolak: po drugie zostali przegłosowani. Po pierwsze to próbujesz udowodnić swoją tezę na wyjątku. W dodatku kiepskim. Nie można budować reguły na wyjątkach, do tego słabych. To się kupy nie trzyma.