Wpis z mikrobloga

Doradzcie, pomóżcie wybrać perfum na wesele w czerwcu w Hiszpanii, głównie na świeżym powietrzu, zastanawiam się pomiędzy:

Macie jakieś inne propozycje? Te z ankiety mam, znam i lubię ale chętnie poczytam co byście wybrali

#perfumy

Hiszpania, ~30 stopni, koszula, wesele w ogrodzie, jaki perfum?

  • Hermes Terre Eau Givree 41.0% (48)
  • Moustache Rochas 6.8% (8)
  • Hermes Terre D'Hermes EDT 23.9% (28)
  • Dior Homme Intense 12.8% (15)
  • Ysl La nuit de lhomme bleu electrique 15.4% (18)

Oddanych głosów: 117

  • 21
  • Odpowiedz
@szarley bo dużo osób go nie cierpi. Jak go powąchałem 1 raz w jakimś Hebe to mi się spodobał, a z godzinę później musiałem go zmywać, bo mnie drażnił

co do wesela w 30 stopniach to w życiu bym się nie psikał DHI ani innym zapachem tego typu, pewnie wybrałbym Acqua di Gio Profumo, a najlepiej w dzień coś jeszcze lżejszego, a na Profumo dopsikać wieczorem
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: Z podanych przez Ciebie Givree, chyba najdłużej będzie trzymał. Poza tym jeśli zależy Ci na parametrach to Beach Hut, chociaż może być za ciężki trochę na taki upał. Obczaj jeszcze Nishane B-612 jeśli lubisz modern fougere, Ganymede, Bois Imperial, Parfums De Marly Sedley.
  • Odpowiedz
@co_za_roznica
Szydera nie z ciuchów tylko z wybierania zapachu.

Przeciętną ciotkę grażynę serdecznie #!$%@? co bratanek będzie miał na kołnierzu bo i tak na co dzień wącha brutala po goleniu. Poza tym (udane) wesele po godzinie zamieni każdy zapach na koszuli w mieszaninę alkoholu, rosołu i potu więc dłuższe zastanawianie się nad tym czy to będzie sosydż czy kouros nie ma większego sensu i po prostu strzel czym kolwiek i nie rób
  • Odpowiedz