Wpis z mikrobloga

Wszyscy "lex tusk" i że Pawlaka wsadzą a może to po to ta ustawa żeby Konfe wyeliminować? W końcu to ona odbiera pisowcom prawicowych wyborców i jest siedliskiem onuc.
Cieszył się nie będę bo nie bawi mnie łamanie konstytucji ale żebyście się konfiarze nie zdziwili jak ustawa której przyklaskujecie obróci się przeciw wam a nie jest to takie nieprawdopobne. Bo zgodnie z ustawą żeby pozbawić praw wyborczych waszych liderów to wystarczy na ich Twittera wejść. Na mentzena pewnie też coś się znajdzie (doradzał jakiej ruskiej firmie albo cos) I elo. #bekazpisu #lextusk #bekazprawakow #polityka
  • 6
@kalafi0r: Przecież PiS w pierwszej kolejności po wyborach pozbędzie się Konfy. Nie wiem czemu tak mało ludzi to widzi. Konfa jest im potrzebna teraz do tego aby młodych wyborców odciągnąć od opozycji. Oni sami (PiS) ich nie przejmą ale mogą przejąć głosy części posłów Konfy. I nawet komisja nie będzie potrzebna. Tutaj wyborcy Konfy czują się mocni ale wszystko do wyborów. Po wyborach nic z nich nie zostanie. Nawet jestem w