Wpis z mikrobloga

@trzeciastrona: A do tego co chwilę kompromitują i siebie, i Polskę na arenie międzynarodowej. Co więcej, ich poplecznicy są tak zaślepieni, że żadna afera do nich nie dociera, natomiast przeciwnicy w liczbie afer już się gubią, przytłoczeni co chwilę to nowymi. Wczorajszy podpis sprawił, że temat rakiety, która przeleciała przez połowę naszego kraju, powodując jeden z największych ostatnio konfliktów na linii rząd-armia, temat, który nie został nawet dobrze poruszony przez ministra
@trzeciastrona: to jest tak #!$%@? przygnębiające.

Dopiero co wczoraj ojciec mój, lat 70+, mówił podobnie: nikt nie wierzył, że uda się wyjść z komuny, a jednak się udało. Tylko po to żeby 30 lat później okrężną drogą do niej wrócić.
@trzeciastrona: Dlatego namawiam wszystkich, idźcie w niedzielę na Aleje Ujazdowskie na 12:00, przejdźmy ten krótki odcinek nawet robiąc tylko sztuczny tłum, w reżimówce nas nie zobaczą ale stołeczne pisiory na żywo na pewno. Może chociaż niektórym zrobimy zwarcie i zaczną się zastanawiać. Wiem że to naiwne ale to przynajmniej więcej niż nic nie robienie. Ja jadę ze znajomymi z Łodzi.

#4czerwca
bo jak na razie jeszcze nie prywatyzowali masowo spółek skarbu państwa, sprzedając je zagranicznemu kapitałowi.


@symetrysta Bo obecnie udawanie patriotyzmu pozwala trwać przy korycie bo zapewnia poparcie, wtedy widocznie było raz my, raz wy, więc mieli to w dupie, chociaż nie wiem. w latach 90. AWS-UW czyli PiS i PO pod poprzednimi nazwami, sprzedali TP Francuzom, Pekao SA Włochom i 49 cukrowni Niemcom. TP sprzedał Wąsacz który obecnie zarządza autostradą Kraków-Katowice, a