Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #mokebe #tfwnogf ja #!$%@? czemu tak jest że do polski może sobie przyjechać dosłownie każdy i mieć całkiem ładną polską dziewczynę? ten człowiek przyjechał z dominikany czyli z 3 świata. jeszcze rozumiem jakby był jakimś modelem, ale to zwykły zakolak, może trochę ciemniejszy. i takich kanałów jest od cholery, polka z egipcjaninem, polka z meksykaninem, polka z wietnamczykiem itd. nigdy odwrotnie. I jeszcze ludziom sie to podoba bo taki obcokrajowiec zwykle chwali jakieś bzdety typu "polish pierogi" itd. Ja #!$%@?ę to może i jest frustracja ale dosłownie płakać mi się chce że tyle Polaków ciężko pracuje, i we własnym kraju są samotni a tymczasem przyjedzie sobie do Polski jakiś pajac z kokodżambo czy innej republiki wesołego przylądka i ma żonę Polkę i dziecko i podnieca się pączkami
debi5s - #przegryw #blackpill #mokebe #tfwnogf ja #!$%@? czemu tak jest że do polski ...
  • 16
@debi5s: Tak dziala seksturystyka i faceci wykorzystuja ta sytuacje. W normalnych okolicznosciach ten gosc zostalby zabity, ale zyjemy w chorych czasach, gdzie facetom non stop sie kastruje jaja i takiej #!$%@? nie mozesz nic zrobic.
@debi5s: Ty tak serio? Dobra, rozłożę Ci to na czynniki pierwsze:

1. EGZOTYKA. To zawsze podnosi atrakcyjność o kilka punktów, ale jak mówię wyklopkom, żeby wyrywali w Afryce, Ameryce Południowej czy w Azji, to zawsze wymówki.

2. Może i jest z kraju 2/3 świata, ale jednak był w stanie tu przylecieć i podjąć pracę.

3. Przypatrz się jego usposobieniu. Postaw go obok dowolnego wykopka i porównaj. Jak myślisz, przy którym kobieta
@debi5s Na pocieszenie ci powiem że:

-W takiej Dominikanie bedac białym przecietniakiem też mógłbyś wyrwać ładna laskę na egzotyke
-Gość nie będzie mieć taryfy ulgowej jeśli chodzi o p0lke
-Na 99.1488% był u siebie incelem, co to za wygryw że żeby zaruchac musisz lecieć na drugi koniec globu?
@GalAnonimowy:

1. EGZOTYKA. To zawsze podnosi atrakcyjność o kilka punktów, ale jak mówię wyklopkom, żeby wyrywali w Afryce, Ameryce Południowej czy w Azji, to zawsze wymówki.


Czyli jak rozumiem Hinduski podobają ci się bardziej niż kobiety z Europy.
I co to za wymówki niby? Nie każdy chce polować na HIV w krajach trzeciego świata. Do tego dla tego typa to awans cywilizacyjny. Dla wykopków byłaby to tylko seksturystyka.
@GalAnonimowy: No i co z tego że podjął pracę, co to jest za wyczyn. Jak tu przyjedzie murzyn, azer czy hindus to też podejmie jakąś pracę. Usposobienie? Nie wiem jakie jest, na potrzeby filmu gada coś o pączkach. Samo to że ma kanał na youtube może świadczyć o tym że jest "wesołym" gościem, to prawda. Ale z drugiej strony to jest brednia że każdy samotny to od razu maruda, degenerat, zjeb
@debi5s: wypadkowa kilku czynników:
- brak dumy narodowej u polek, a wręcz wstyd z powodu narodowości
- wysoka akceptacja innych kultur/narodowości u polek, a wręcz idealizowanie ich (wpływ lewicowej propagandy multi kulti przy jednoczesnym braku świadomości jej wad - w polsce nie ma tylu murzynów, ciapaków i tym podobnych, żeby polka znała ich z doświadczenia - jedyne doświadczenie jakie ma to danie dupy)
- beciakowatość polskich mężczyzn, wynikająca z patologicznych elementów