Wpis z mikrobloga

#seriale #yellowstone

Jestem świeżo po ostatnim odcinku Yellowstone i matko bosko jaki to był serial. Szczene zbieram z podłogi cały czas, ten klimat, te widoczki,koniki,cała cowboyska otoczka, no po prostu urywa czape. Gdzieś na grupie widziałem że ktoś pisał o #sukcesja , że jeszcze lepszy, no zacząłem oglądać ale początek drętwy, rozkręca się coś później? Yellowstone, Expanse i Sons of Anarchy to moje top 3 jeśli chodzio seriale obecnie.
Kick_Ass - #seriale #yellowstone 

Jestem świeżo po ostatnim odcinku Yellowstone i ma...

źródło: temp_file.png2609189190736466642

Pobierz
  • 15
@Kick_Ass Właśnie godzinę temu skończyłem prequele. Zaczynałem od głównego Yellowstone potem 1923, a następnie 1883. Niby wszystko od tyłu, ale w sumie nie żałuję kolejności. 1923 jest pełne wartkiej akcji, natomiast 1883 ma klimat wolnego romantycznego pokazania pionierskiego etosu. Stylistycznie to całkiem inne filmy. Fajnie sobie wygooglować "dutton family tree" i podglądać w trakcie podróżowania po dzikim zachodzie. Miłego oglądania mireczku.
@Kick_Ass: To jest absolutne złoto. Niedawno skończyłem główny serial.

Przecież to jeden z najlepszych seriali ever. Ok, miejscami trochę przewidywalny i naiwny, ale postacie świetnie napisane, gra aktorska na najwyższym poziomi.
A całe zaplecze tego wszystkiego to ZŁOTO. Nie #!$%@?ą się tam.
https://www.serialowa.pl/395144/yellowstone-taylor-sheridan-spin-off-6666-ranczo/
@official_mirek_account ja ogladałem w kolejności Yelllow => 1923 => 1883 i nie żałuję. 1923 ma szybką ciekawą akcję i po skończeniu głównego Yellowstone fajne tam się wchodzi w fabułę z marszu, jest wielu bohaterów i wątków. Ma się wrażenie, że się dalej biegnie. Na koniec zostawiłem sobie 1883, gdzie fabuła plynie już trochę leniwej, znacznie więcej narracji i głosu wewnętrznego głównego bohatera. Ale to moja opinia i decyzja, głównie dlatego że najpierw
@Kick_Ass: koniecznie obejrzyj jeszcze prequele: 1923 i 1883. Te seriale są cudowne, one robią dobrze absolutnie wszystko. Wszystkie mają świetną i angażującą historię, znakomitą obsadę z grą aktorską na najwyższym poziomie, cudowne ujęcia i genialne role kobiece. Często teraz w serialach wrzucają "women's empowerment" w sposób płytki i tandetny, a Paramount pokazuje, że da się stworzyć inspirujące wręcz role kobiece o silnych, złożonych charakterach. Uwielbiam całe to uniwersum Yellowstone