Wpis z mikrobloga

Daj foty tej PROPAGANDY, z tego co wiem to nowe wersje tu95msm normalnie przenoszą po 8 pocisków manewrujących


@Konigstiger44: Ale ja wiem po ile przenoszą xD. Z tym że podobno były już tak zużyte że można na nie załadować tylko po jednym pocisku.
Ale ja wiem po ile przenoszą xD. Z tym że podobno były już tak zużyte że można na nie załadować tylko po jednym pocisku.


@Koniasz: nie wiem jak te zużycie miałoby wyglądać zwłaszcza że to nowe wersje. Ktoś zwyczajnie pisał głupoty i nie siał propagandę.
nie wiem jak te zużycie miałoby wyglądać zwłaszcza że to nowe wersje. Ktoś zwyczajnie pisał głupoty i nie siał propagandę


@Konigstiger44: Teraz to mi przykro. Bo ja czerpie wiedzę o konflikcie wyłącznie z wykopu.
Ale oczywiście jest za Ukrainą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dawixo: Oczywiście że jestem. Co prawda uważam też że najlepiej by było jakby oba te państwa wybiły się do ostatniego( ͡º ͜ʖ͡º). Ale skoro wątpisz w to że kibicuje Ukrainie to będziesz w stanie pokazać jakiś jeden mój prorosyjski komentarz co będzie dla ciebie raczej banalnie skoro od 9 lat udzielam się pod
To może użytkownik?


@peszek_leszek: Nie mam pojęcia. Znalazłbym ale upośledzony wykop nie pozwala łatwo przewijać stron pod tagiem. Zamiast numeru strony pokazuje mi coś typu strona/yndOXMNtKN8RmsQ. No ale zdziwiłbym się gdyby nowy wykop był łatwiejszy w obsłudze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli generalnie to nie jest tak, że o tym się mówi, pisze, że to propaganda, a po prostu jedna czy dwie osoby sobie napisały? ;)


@peszek_leszek: Jak dobrze przeczytasz mój wpis to zauważysz że użyłem określenia proukraińska propaganda a nie ukraińska propaganda.

@Rogovic Wystarczyło to napisać normalnie bez wycieczek personalnych. I nie chodzi mi o miga bo on nawet prosto z fabryki jest w stanie przenosić tylko jeden pocisk klasy kindżał