Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że jak nie masz prawka w wieku 30 lat i mieszkasz ze starą zarabiając 3k bedąc przeciętnym z wyglądu a nawet chadlitem do tego słabe skille społeczne, introwertyzm i brak dynaminy i jesteś lękliwy przez życie które Cie ukształtowało to nie masz szans na żadną relacje w ostateczności jak dobrze pawiana będziesz grał to znajdziesz niezrównoważoną psychicznie Julke z nadwagą z traumami,tatuażami i po karuzeli kutang w pakiecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#blackpill #przegryw #samotnosc #logikarozowychpaskowe #p0lka #logikaniebieskichpaskow #depresja
  • 12
@TTedbundYY: dokładnie tak trzeba się zachowywać to jeszcze będziesz ulubieńcem tłumu, tylko nie możesz mieć zahamowań nawet jak masz córkę i nie ma granic bycia #!$%@? no i wytrzymać atak maczetami. mają być dymy, trzeba robić dymy dla gawiedzi. Półprostytutki będą się na wizji rozbierać i ruchać a milion innych skrycie marzy
interpenetrate - @TTedbundYY: dokładnie tak trzeba się zachowywać to jeszcze będziesz...
@TTedbundYY:

brak dynaminy i jesteś lękliwy


To jest sedno powodzenia w życiu. Masz to to dasz radę prawie wszystko. Tylko aby wskakiwały na boltza same to trzeba mieć mordę.

zgodziłbym się gdyby nie to, że znałem kilku takich typy mieszkające z matką na neecie albo pracujące w fabryce smrodu a peklowali co tydzień nową julke więc jak zwykle morda to wszystko


dobrze że ja takich znajomych nie mam bo bym sie
To jest sedno powodzenia w życiu. Masz to to dasz radę prawie wszystko.


@hansschrodinger: może być gorzej, np. ja to miałem, dynaminę i odwagę po czym doznałem traumy w czasie szkolnym przez przemoc kilka lat, wyszedłem z tego przybytku świetności polskiej innym człowiekiem i nie wiem czy moje próby przywrócenia tego jaki byłem kiedykolwiek dotrą do rezultatu albo przewyższą przeszłość. Nigdy wtedy za dziecka nie myślałem, że to może być taki