Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co takie osobniki mają w głowie. Post
Podsiadło o historii działalności, w komentarz ludzie wspominają jakieś koncerty, wspólne zdjęcia itp i nagle JEB #madka #p0lka wrzuca zdjęcie obrzydliwego bombelka w gówno pozie chyba tylko po to żeby się pochwalić aktem stosunku płciowego i wydobycinami

##!$%@? #antynatalizm
Nikita_Mazepin - Zastanawia mnie co takie osobniki mają w głowie. Post 
 Podsiadło o ...

źródło: IMG_20230529_164331

Pobierz
  • 17
JEB #madka #p0lka wrzuca zdjęcie obrzydliwego bombelka w gówno pozie


@Nikita_Mazepin: Przecież ten Twój wysryw to żaden antynatalizm, tylko jakaś patologiczna pedofobia xD Nie jestem antynatalem, ale gdyby przyjąć ich śmieszne założenia, to konsekwencją i logiczną postawą moralną jest odczuwanie żalu i współczucia wobec wszystkich istot, które musiały zaistnieć a nie pisanie o OBRZYDLIWYCH bombelkach i wydobycinach.
@superTERKA: Właśnie dzisiejszym problemem jest traktowanie bombelków jako maskotki. Mam znajomą, która codziennie wrzuca na swojego instagrama relacje z dzieckiem. PATRZCIE: OTO MOJE DZIECKO. DZIECKO ŚPI. DZIECKO SIEDZI. DZIECKO JE. DZIECKO, DZIECKO, DZIECKO. Rozumiem radość z potomka, jak najbardziej rozumiem wrzucenie zdjęcia od czasu do czasu. Ale spamowanie po 3-4 zdjęcia dziennie dziecka, że ...jest? i nic więcej? to rzeczywiście pieluszkowe zapalenie mózgu. Odkąd ta znajoma urodziła, jej profil na IG
@superTERKA

gdybym się dowiedział, że matka traktowała mnie w przeszłości jako jakąś swoją maskotkę, wrzucając moje zdjęcia do internetu dla atencji i wirutalnych plusików/buziek od jakichś randomów z neta, to bym zerwał z nią kontakt w PiSdu


Nie zrobiłbyś tego.