Wpis z mikrobloga

#bekazpisu
Mam w domu lornetkę, starszą ode mnie, wyprodukowaną jeszcze w ZSRR. Lornetek używa się w wojsku. Czy oznacza to, że mam powiązania z rosją, bo mam w domu sowiecki sprzęt wojskowy?
A jak ktoś ma żonę rosjankę? To też powiązania z rosją?
Polscy sadownicy sprzedający jabłka do rosji powinni też stanąć przed tą komisją, podejrzewam ich o wspieranie żywnościowe armii rosyjskiej, bo jakaś partia jabłek mogła trafić do żołnierzy.
  • 22
@Tommy__:

bohater był z byłej Jugosławii, w grze nie mówią skąd dokładnie ale prawdopodobnie z Serbii,

A to tego nie dało się sprawdzić na podstawie języka w którym on wtrącał coś gadając z Romanem? Wydaje mi się że kiedyś gdzieś czytałem że to serbski, ale to było w okolicy premiery tej gry więc mogę się mylić xD

radio było rosyjskie, ale np główną prezenterką była piosenkarka Ruslana z Ukrainy

Czyli mamy
Zgrywajactwardziela - @Tommy_: 
bohater był z byłej Jugosławii, w grze nie mówią skąd...

źródło: comment_1617834331c1923W5D5lSQof4XGkh99m

Pobierz
@TomekNAUK: a chodziłeś po molo z putinem? Podpisywales umowę na gaz drożej niż niemcy? To może chociaż chciałeś współpracować z Rosją taką jaką ona jest?
wyprodukowaną jeszcze w ZSRR. Lornetek używa się w wojsku.


@TomekNAUK: Panie, mój dziadek brał udział w Operacji Dunaj, chyba cała moja rodzina będzie musiała spać w butach xD