Wpis z mikrobloga

@Kopyto96: Spróbuj wydostać się ponad poziom swojego ograniczenia i wyobrazić sobie, że można protestować w nie-kodowych imprezach. Albo protestować na imprezach na których jest lub nie jest KOD, i KOD nie jest organizatorem.
I nikt mnie na kasę nie wycyckał, poza kaczyńskim

akurat możesz napisać wszystko,

@ekjrwhrkjew wielokrotnie wrzucałem fotki, tylko białkow #!$%@? wypok i nie można przeglądać tagów po autorze.
A zresztą, dyskusja z anonem w portalu ze śmiesznymi obrazkami
@krytyk__wartosciujacy: mieli, nie mieli to m.in dzieki tym idiotom z Kodu scena nam sie tak zabetonowala. Gdzie sa teraz hm? na poczatku nie byli potrzebni, lud zadecydowal o zmianie wladzy to morda w kubel. a teraz gdzie te wszystkie szczekaczki siwe siedzą co?
@krytyk__wartosciujacy: Jeśli protestują lekarze,kierowcy,rolnicy i dołączyłoby się do nich inne zawody i masa innych ludzi, zwłaszcza z powodu wysokiej inflacji, to ok. W momencie, kiedy PO robi sobie polityczny piknik, to już nie działa na władzę, bo władza ma to w dupie.
lud zadecydowal o zmianie wladzy to morda w kubel.


@Harven: Wystarczyło mieć iq powyżej średniej i pamiętać poprzednie rządy PIS, żeby pamiętać, że dobrze to się nie skończy. No ale jak to mawia korwin (i potwierdza rozkład normalny) - głupich jest więcej niż mądrych
@Kopyto96: czyli należało postować memy a nie wychodzić na ulice? Chłopie, właśnie siedzenie przed kompami na dupie sprawiło, że PIS już niczego się nie boi. Sami się śmialiście z "obrońców konstytucji" a teraz chlipchlip dudeł złamau konstytucję.
Błazny.

@ekjrwhrkjew widzimy co dało siedzenie na dupach i wrzucanie memów.
Przegapiliście swój moment, heheszkowaliście z "obrońców demokracji", to teraz nikt nie będzie z opozycji płakał jak wam Grzesia dauna i starszego pana z
jak wam Grzesia dauna i starszego pana z muszką ugrilują. No chyba, że wiesz o czymś o czym ja nie wiem.


@krytyk__wartosciujacy Prawdę mówiąc to ja nawet nie wiem jakim wam? I kim jest Grzesio Daun. Najprawdopodobniej jesteś z tych co dzieli świat tylko na dwie grupy, twój problem