Wpis z mikrobloga

Dieta #keto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwszy dzień na diecie Keto albo jej jakiejś upośledzonej wersji bo przerzutka z typowego jedzenia na mase żeby dostarczyć paliwko to jest #!$%@? sytuacja. Narazie obciąłem węgle w dużym stopniu ale jeszcze można zejść. Czytając w internetach o tej diecie można natrafić na wiele jak dla mnie pierdół albo to ja jestem #!$%@?ęty #witajwgrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytanie zasadnicze co jeść i jaki najlepszy jest rozkład makro w diecie bo jak widzę proporcję 1:1:4 i jakiś przepis który nie wpasowuje się w te ramy to już wiem że ten kto pisał ten artykuł chyba sam pojęcia nie ma pojęcia o tym co pisze XD Ktoś w ogóle jest na takiej skrajnej diecie keto? Przy takich proporcjach jedząc 80g białka i resztę pod wzór to wychodzi 3,5k kcal gdzie niby trzeba 300g tłuszczu lekko #!$%@?ć albo olej pić bo to są chore liczy XD Wiadomo orzechy ale ile można ich #!$%@?ć w ciągu dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet taki łosoś makro ma takie że bez pieczenia na oleju i nie #!$%@? tego oleju razem z rybką to na sucho wychodzi 2:1 i tego tłuszczu jest za mało.
70% Tłuszczu 20% Białka i reszta węgle już wygląda ładniej bo to jest do zrobienia na luzie.
Także jaki rozkład i czym tu te tłuszcze podbijać.
Dziś zjadłem 160B 225T i 90W wleciało ale jak te węgle #!$%@? do 60g i i dorzucę w to miejsce odpowiednią ilość tłuszczu to powinno być lepiej.
Dziś zajadę do sklepu także napiszcie co tu warto kupić fajnego z produktów żeby móc jakieś jedzonko z fajnym makro z tego stworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#silownia
#mirkokoksy
#mikrokoksy
  • 13
@Potezny_Mazur ja zacząłem ponad rok temu i o ile w zeszłym roku było to z doskoku po kilka tygodni w keto, tak od stycznia wypalałem na pojedyncze dni z ketozę albo i to nie, wiec doświadczenie mam umiarkowane.
Rana ode mnie, to się nie przejmować i kcal i makro. Po prostu #!$%@? węgle i jeść do syta.
Jak koniecznie chcesz dobijać tłuszczem to:
1. Podroby (możesz sobie zrobić pasztetu i traktować to