Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, którzy mają już budowę domu za sobą. Gdzie i w jaki sposób szukaliście działki pod budowę? Miał ktoś do czynienia np: z odralnianiem działki? Jak długo zajął cały proces od znalezenia ziemi po budowę domu? Mam już swojego nierucha w #krakow ale z racji tego, że potomek się pojawi zaczynam poszukiwania działki pod budowę domu. Interesuje mnie okolica Krakowa, małopolska, jak dalej to potencjalnie śląsk i podkarpacie. Nie musi być rzut beretem od centrum, najlepiej działki widokowe powyżej, conajmniej kilkanaście arów. Kojarze geoportal, natomiast nie bardzo mam pojęcie co dalej, gdzie szukać właściciela gruntów. Ktoś coś doradzi?

#nieruchomosci #krakow #malopolska #slask #podkarpacie #budujzwykopem #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
@CiekawskiCzopek: na olx popatrz, są oferty działek budowlanych, wybierz okolicę, która cię konkretnie interesuje i się przejedź, ludzie wystawiają tabliczki, że sprzedają. Mogilany - Dobczyce - Wieliczka, są działki widokowo, poprzeglądaj oferty, okolica dość fajna i nie za daleko od Krakowa.
  • Odpowiedz
Gdzie i w jaki sposób szukaliście działki pod budowę? Miał ktoś do czynienia np: z odralnianiem działki? Jak długo zajął cały proces od znalezenia ziemi po budowę domu? Mam już swojego nierucha w #krakow ale z racji tego, że potomek się pojawi zaczynam poszukiwania działki pod budowę domu. Interesuje mnie okolica Krakowa, małopolska, jak dalej to potencjalnie śląsk i podkarpacie. Nie musi być rzut beretem od centrum, najlepiej działki widokowe powyżej, conajmniej
  • Odpowiedz
@CiekawskiCzopek: znajdź okolicę która Cię interesuje i jeździj. Na niektórych działkach może stać tabliczka na sprzedaż, a jak znajdziesz jakąś działkę co wygląda jak nieużytek to popytaj się we wsi czy wiedzą czyje to. Tylko mów od razu że kupić chcesz, bo tak to pomyślą że jesteś z jakiegoś urzędu czy czegoś innego i nabiorą wody w usta.
  • Odpowiedz