Wpis z mikrobloga

  • 1
@bob_kelso: i5 6500, 16GB RAM, 3 X 4TB HDD + 1 SSD 512GB jako cache. Jak chcesz tanio i wydajnie to najlepiej iść w AM4 + starszy Ryzen jak 3600 czy 3700.
  • Odpowiedz
@L3gion: dzięki za info, na ten moment planuję Dell Optiplex 7090 micro i5-10500T, 16GB, 256 ssd nvme, ram w jednej kosci więc można dołoży, możwliwość dołożenia dysku ssd na sata
  • Odpowiedz
@bob_kelso: @L3gion Właśnie jestem na etapie składania własnego serwerka to może mi coś doradzicie...
Obecnie mam na stanie ryzena 3600 + Gigabyte B450 + 16GB RAM i dwa dyski M.2 512GB i docelowo wpadną 2 x HDD 3TB

Jutro roboczo sobie to złoże luzem żeby zweryfikować jak tak będzie śmigać ale docelowo będę chciałbym zastąpić tym NAS (DS720) i może zrobić z tego router w przyszłości (pfSense)

Czego mi brakuje:
-
  • Odpowiedz
  • 0
zgrabnej, małej obudowy w którą mógłbym to wszystko upakować mATX, 2 x HDD, GPU, póki co skłaniam się ku Krux Naos


@login_zajety_sic: Node 804 może? Ale na Allegro masz masę obudów do stówki, ja dałem 70 zł za Cooler Master Silencio.

GPU, nie chce wsadzać RTX, tylko coś najlepiej pasywnie chłodzonego ale wystarczająco wydajnego aby ogarniał 4K w streamingu, jakieś pomysły co mógłbym wrzucić?


@login_zajety_sic: GTX 1650 może? Jak chcesz
  • Odpowiedz