Wpis z mikrobloga

Jeśli myślisz, że to ta laska to lol. Cholera wie kto prowadzi ten kanał, ale sposób wypowiadania się jest WYBITNIE niekobiecy.

Ktoś zatrudnił lektorkę a teraz jakaś cycolinę


@TormentedSoul: +1, też mi się wydaje, że Andromeda to raczej zespół z któregoś trzyliterowca, niż jakaś szmula, co sobie hobbystycznie tłumaczy kilkanaście wywiadów/artykułów tygodniowo wykorzystując przy tym całkiem pokaźną wiedzę z historii najnowszej i znajomość współczesnych militariów. Po prostu kierownik projektu dostał przykaz
kontent ma nie być targetowany pod 20-30 letnich inżynierów Maćków czy Kamilów, bo nie trzeba przekonywać przekonanych, tylko trzeba celować w 40-50 Mariuszów i Marków z piwnym brzuszkiem


@CXLV: No tak i dlatego używa "wykopowego" języka w swoich dygresjach ( ͡° ͜ʖ ͡°), na pewno 50 letnie Mariuszki skumają hehe żart boży ocierający się o uniwersum konona.
@rastafari85: przecież jedno nie musi wykluczać drugiego. Raz dostanie do przeczytania raz kartkę z żartem wykopowym, a raz reżyser każe jej dać cycka na miniaturkę, co by Ryszard odłożył Tyskie czy Harnasia i odpalił filmik. A może zrobić i to i to naraz, jak w jubileuszowym klipie.
@naganiaczherculesa: dupnij sobie lepiej jakiegoś patostreama na uspokojenie gadzie
nie zrobię tego samego bo mam dobrze płatną i odpowiedzialną pracę, i uczyłem się innych języków niż ruski, poza tym znawców specjalnej operacji wojskowej jest jak psów