Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy tego typu materiał. Jak wam się podoba?

Ależ to była wyprawa. 20km włuczenia się po wybrzeżu wczesnym rankiem. Tego dnia wykonałem kilka lotów, ten który widzicie był pierwszy tym dronem. Emocje jakie towarzyszą podaczas tego są niesamowite, zapomina się o wszytkim innym a serce bije jak szalone.
Startowałem w niewielkim parku, z najwyższego miejsca jake udało mi się znaleźć. Pogoda pochmurna ale nie padało, lekki wiart. W sumie miał być freestyle, ale odpuściłem z powodu problemów z zasięgiem.


#drony #fpv #spierdotrip
litowo-polimerowy - Mój pierwszy tego typu materiał. Jak wam się podoba?

Ależ to był...
  • 8
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@litowo-polimerowy: no na pewno jakbyś stał tam gdzie startowałeś byłoby lepiej, imo to tu mi się sytuacja wydaje lepsza, bo mimo że jest ten lekki klif to nie schodziłeś szybko, do tego budynki odbijają sygnał - najgorsza jest trawa, drzewa (najbardziej liściaste), bo woda (?) w nich blokuje sygnał. Nie jestem specem od LR, ale generalnie chcesz mieć drona w los cały czas - czy dalej tym większa jest to prawda.
@sirgorn:

imo to tu mi się sytuacja wydaje lepsza, bo mimo że jest ten lekki klif to nie schodziłeś szybko


To nie widziałeś jeszcze innych moich lotów. Odkąd mam Explorera coraz częściej wracałem z wypraw z naładowanymi bateriami 6S bo nie sprawdzał się w moich scenariuszach. Tam na klifach chciałem wtedy wykonać efektowny dive a stało się co się stało.

disarm działa jak przycisk do gps rescue? idk


Raczej nie bo