Wpis z mikrobloga

Drogie lewaki wytłumaczcie mi dwie rzeczy. Skoro Donald i jego przydupasy z PO, są takie tolerancyjne i wspierają tęczowe mniejszości, to czemu przez 8 lat swoich rządów:

1. Nie zmienili prawa dla osób, które chcą zmienić płeć i trzeba robić fikołki prawne i pozywać własnych rodziców na podstawie dwóch uchwał SN i art 189 kpc. A jak nie macie rodziców, to sąd musi wam ustanowić kuratora, jakbyście byli kryminalistami na zwolnieniu warunkowym. A wszystko i tak zależy od sędziego...

2. Nie wprowadzili związków partnerskich dla gejów, tylko geje muszą robić fikołki prawne u prawnika i notariusza, żeby podpisać umowę cywilnoprawną, która daje kruchą podstawę "związku" zgodną z KC. To ma być ta tolerancja, że związek dwóch gejów opiera się o te same przepisy, co robota w magazynie na umowę zlecenie?

#bekazlewactwa #bekazlewakow #bekazpodludzi #lewackalogika #clownworld #lgbt #tusk #polityka
jobless - Drogie lewaki wytłumaczcie mi dwie rzeczy. Skoro Donald i jego przydupasy z...

źródło: tolerancyjny-donek

Pobierz
  • 23
Skoro Donald i jego przydupasy z PO, są takie tolerancyjne


@jobless: panie, Barack Obama i Hillary Clinton jeszcze 10 lat temu byli, nie że za prawami osób trans - oni byli PRZECIWKO małżeństwom homoseksualnym :D Taki Joe Biden to w ogóle po 60 latach się okazało, że w sumie to on jest tolerancyjny ale jakoś nigdy za to co głosił przez 6 dekad nie przeprosił. A Ty wyciągasz rzekomą hipokryzję jakims
@jobless PO było już tak dawno przy władzy, że międzyczasie nastąpiła zmiana pokoleniowa. 15 lat temu ogólnie społeczeństwo było bardziej konserwatywne i takie zmiany nie byłyby przez ludzi dobrze przyjęte.
Teraz jest większe przyzwolenie społeczne, choć i tak konserwatyści trzymają się mocno.

W ogóle porównywanie aktualnej sytuacji geopolitycznej do tej sprzed 15 lat to jakiś debilizm. Inne czasy, inne wartości, inne potrzeby.
@jobless odkrywasz właśnie że ludzie mogą zmienić poglądy.

Odrywasz też że politycy robią co mogą być zdobyć władzę i też ewoluują w swoich poglądach, albo są po prostu chorągiewkami i mają w dupie ludzi xD

A jeśli chodzi o to o czym mówisz to ta zmiana wtedy byłaby jeszcze mniej popularna niż zwiększenie wieku emerytalnego, a nie miała aż takiego wpływu na gospodarkę, dlatego nie robili tego. Nie było wtedy na to
Lewica to banda #!$%@?, która doczepia do aktualnie (naprawdé lub nie) uciśnionych bo to pomaga w koszeniu hajsu na frajerach - nowe, nie znałem.


@LifeReboot: PO to lewica? Nowe nie znałem xD
@Morderczy_Morszczuk: Nie, nie są konserwatystami. Są takim bezkulturowcami. Wstydzą się swojej (rzekomej) przaśności, dążą do "europejskości" i chcą być tacy bardziej niż zachodni. Ot, ludzie bez kultury, tożsamości, tak naprawdę zagubieni. Ale przy tym krzykliwi i przekonani o własnej "zajebistości". Częściowo nie ich wina. Wybiórcza i inni robili bardzo dużo po 89r. żeby zniszczyć polską tożsamość. Którą oczywiście generalnie trzeba poprawić, ale nie zniszczyć jak to zrobiono.
  • 1
@Morderczy_Morszczuk: Konserwatywna? Może w połowie, to jest zbieranina różnych ludzi (co potwierdzają głosowania nad ustawą o związkach partnerskich) i to jest ich problem, a nie pozorny konserwatyzm. Nie wiem czy zauważyłeś, ale Donek w poniedziałek jest feministą, w środę wolnościowcem, a w czwartek chadekiem...

@LifeReboot: Ale wiesz, że rozmawiamy o Polsce. Zaraz się dowiem, ze w Polsce zabronili palić w miejscach publicznych, bo premier Japonii miał zatwardzenie... A jesli uważasz,