Wpis z mikrobloga

nie po to się kredytowałem na 750k na mieszkanie 34m2 żeby nie mieć gdzie grilla zrobić dzisiaj impreza o 19 zaprosilem znajomych do mojego ogrodu niech zazdroszczą cebulaki co sie ostatnio w pracy przechwalał wyjazdem do egiptu a u mnie i tak lepiej a jeszcze klime mi zamontowali na lato to zazdro bedzie a jego niby nowy samochod to i tak gowno od niemca pewnie bite
#nieruchomosci #wakacje #samochody #praca #famemma
ymkzz - nie po to się kredytowałem na 750k na mieszkanie 34m2 żeby nie mieć gdzie gri...

źródło: mm

Pobierz
  • 13
@ymkzz: o, za płotem masz chodnik do klatki. Zrób sobie furtkę i będziesz miał osobne wejście wprost do salonu.
Poza tym zastanów się dobrze czy Twoją oraz Twojego Sąsiada pasją nie jest badminton lub siatkonoga? Na pewno to kochacie i ten płotek między wami służy do gry, przecież nie braliście akurat tych lokali z braku laku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ymkzz: Najlepsze że kosiarka by ogarnąć sobie ten placek (a ogarniać trzeba bo zarasta) zajmie 1/4 całego ogródka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i ciekawe ile pięter w górę. Pierwsze prawo Patodewelopera mówi, że prawdopodobieństwo znalezienia wypalonego peta w swoim ogródku o poranku rośnie wykładniczo wraz z liczbą pięter znajdujących się nad "ogródkiem".