Wpis z mikrobloga

Ta kanalia ma ból dupy o to, że w szkołach będą uczyć języka ukraińskiego. "Łolaboga ukrainizacja polski, nie ma nadziei, bój się, nie ma już Polski!". Patałachu, to że w szkołach jest rosyjski do tej pory. Angielski, francuski czy hiszpański, lub czeski w terenach południowych Ci jakoś nie przeszkadza? Chiński byłby najlepszy Spasiona z Nienawiści szumowino?! To, źle, że po końcu wojny Polacy którzy będą odbudowywać ten kraj i w niego inwestować, będą chociaż w podstawowym stopniu znać ten język? Ty j3bany kretynie, rzygam już tą twoją nienawiścią, sianiem paniki, ogłupianiem, dezinformacją i czystą rusko chińską propagandą. Nie mogę patrzeć na ten twój zakłamany, niedomyty tępy łeb. Kiedyś jeszcze byłeś zabawny w tej swojej ćwierćinteligenckiej paplaninie i wyciąganiu złych wniosków i prognostyk. Teraz jesteś po prostu odrażającym, siejącym nienawiść robakiem. Dzień w którym zamkną ci ten kanał, będzie dniem, gdzie kupię drogie cygaro i je zapalę z uśmiechem na twarzy. Może i w dupie bym miał te twoje nienawistne brednie, ale to jakie stado baranów za sobą prowadzisz jest przerażające. Te przygłupy po podstawówce z OTWARTYMI OCZAMI i WYŁONCZONYM TELEWIZOREM łykają te twoje kłamstwa i przenoszą do realnego życia. To co się tam odpi3rdala w komentarzach to jest absolutne zezwierzęcenie i CZYSTA ruska propaganda. Niech ktoś się w końcu zajmie tym spoconym grubasem. PRECZ do moskwy przygłupie!!! #ator #szury #ruskapropaganda #bekazpodludzi #wykopefekt
PonuryBatyskaf - Ta kanalia ma ból dupy o to, że w szkołach będą uczyć języka ukraińs...
  • 5
@PonuryBatyskaf:
Jaki pato-youtuber taka jego widownia tragiczne, że 98% komentarzy wierzy Zatorkowi i przyznaje mu racje pod filmem, nie wiedząc, że w szkołach już uczą np. rosyjskiego czy hiszpańskiego, oni chyba myślą, że chodzi o przymus uczenia ukraińskiego na zasadach jak języka angielskiego...

Historyjka z życia (ʘʘ)
Mi np, nauka niemieckiego nigdy nie wychodziła, Uczyłem sie od początku gimnazjum i cały czas leciałem na dwójach, a jak