Wpis z mikrobloga

@Cyslav: mozna byc srednia od urodzenia lub gorszą, ludzie moga urrodzic sie brzydcy. nie wiem czemu tego nie bierzesz pod uwage, ja sama jestem mloda bo ponizej 30 i jedyne powodzenie jakie mialam to w gimnazjum od starych dziadow, normalsi nigdy sie mna nie interesowali i dalej nie interesuja, tylko wlasnie desperaci
  • Odpowiedz
@Jan998 kobieta (oczywiście nie wszystkie) nie szuka stałego partnera, tylko kogoś kto będzie ja adorował i zdobywal. No trudno zeby ktoś latał za 40-stkami. Więc tak, jeśli nawet jest w miarę atrakcyjna to nikt już jej nie chce tak jak te nawet 10 lat temu. Jeśli chciałaby zdrowego partnerskiego związku to na pewno by go znalazla.
  • Odpowiedz
@gokotgo: Tak, kogoś kto się w niej tak rozkocha, że będzie na nią harował.
Natomiast incele myślą, że jej smutno, bo nikt jej nie chce przelecieć, ponieważ nie rozumieją biologicznej różnicy między kobitą a chłopem.
  • Odpowiedz
  • 6
@ZenujacaDoomerka Interesują, tylko nie ci najbardziej dynamiczni, bo oni wybierają w lepszych. A przeciętniakom trzeba czasem trochę pomóc a nie czekać że podejdzie z bukietem róż i zaprosi na kolację do włoskiej restauracji.
  • Odpowiedz
@Jan998: czasem niektóre chcą, żeby ktokolwiek je przeleciał (oczywiście w granicach rozsądku z tym ktokolwiek), ale to raczej jak są młodsze. Takiej stosunkowo atrakcyjnej kobiecie po 40 to jest smutno bo tęskni za przeszłością i możliwości przebierania w potencjalnych partnerach, a nie z braku bolca. No i bez przesady z tą biologiczną różnicą, incele po 40 też nie są już tak nabuzowani spermą, że sprowadziliby wszystko do ruchania, to też raczej
  • Odpowiedz
Same zakazy. Nawet na podwórko nie mogą się wyjść pobawić z innymi dzieciakami, bo są z innej kasty xD. Co ciekawe babka tak naprawdę spłukana do 0, żyje jedynie z alimentów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziomus13: KU.RW.A co za sąsiedzi , #!$%@?.le.ni wszystko wiedzo o kobiecie, panie broń od takich somsiadóf
  • Odpowiedz
@Jan998: no nie wiem, dla mnie incel to sztuczne pojęcie stworzone w ramach trollingu z samych siebie, a obecnie nadużywane w celach obraźliwych. Bo czym się różni 40 latek bez partnerki i bez ruchania od młodego mężczyzny?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sailor_73: w bloku jest 9 mieszkań każdy każdego zna. Nie musimy tez jakoś specjalnie szpiegować. Słyszymy jak codziennie drze mordę na dzieciaki, albo tłucze jakieś talerzexD
  • Odpowiedz