Wpis z mikrobloga

najwiekszy antysytemowiec 3 RP wlasnie zaglosowal za tym zeby jego kolesie z PISu mogli wedlug wlasnego widzimisie pozbawiac niewygodnych obywateli ich konstytucyjnych praw

wiem, ze nikogo juz upadek rockmana nie dziwi ale podaje w celach archiwalnych zeby wiadomo bylo kto stal po stronie partii, a kto po stronie obywateli i ich praw :)

#polityka #kukiz
zapomnialemhaslo - najwiekszy antysytemowiec 3 RP wlasnie zaglosowal za tym zeby jego...

źródło: 231231

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: okaj dzieki.

Ja wspomnialem ciasteczek to dla mnie szmata (zreszta sam powiedzial zeby tak sie do niego zwracac) Ale zwrocilem uwage na cos innego.

Wartosc bezwzgledna to 228.

226 pis. Wic nawet jakby ciasteczek glosowal przeciw (i tych 3 PS) to is i tak by mial swoje.
Kolejny raz glosami niezrzeszonych pis rujnuje polske.

NIe chodzi o to ze chce bronic kukiza bo to dla mnie dno.

Jestem po prostu
  • Odpowiedz
@gorzki99: No tych dwóch niezrzeszonych co zagłosowało z PiSem to Mejza i Ajchler. Pierwszy jest pospolitym przestępcą i hochsztaplerem żerującym na krzywdzie dzieci, a drugi poszedł na współpracę z kaczystami w zamian za zorganizowanie mu eksperymentalnej terapii leczenia Parkinsona na którego cierpi. Obaj potrzebują PiSu jak powietrza.
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: pewnie to i tak jego ostatnia kadencja w sejmie to szaleje ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie ważne z jakich list ruszy i tak pewnie nikt na niego nie zagłosuje i skończy jako zwykły obywatel
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: a opcja rzadzaca bedzie miala w komisji wiekszosc i bedzie robic co chce

ale ty doskonale o tym wiesz tylko probujesz wybielac autorytarne zapedy swojej ukochanej

skoro nie rozumiesz dlaczego to Sądy, a nie politycy powinny wydawac wyroki to dalsza dyskusja z toba nie sensu, papa
  • Odpowiedz
drugi poszedł na współpracę z kaczystami w zamian za zorganizowanie mu eksperymentalnej terapii leczenia Parkinsona na którego cierpi. Obaj potrzebują PiSu jak powietrza.


@HrabiaTruposz: lecząc siebie pogrąża 38 milionowy kraj z kaczystami. Nie chce oceniać, bo sam nie wiem jakbym się zachował w chorobie, ale wydaje mi się, że jednak nie tak.
  • Odpowiedz