Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak z #dzikitrener ? Raz mi ziomek go włączył(fan konfederacji) a sam raz ostatnio obejrzałem co gadał o Ukraińcach że nie chcą wracać do siebie albo tylko na chwilę, no i oprócz tego że drze morde to co on w sumie mówi źle albo kontrowersyjnego? Przecież to brzmi jedynie jak rzeczywistość. I sam jestem to wstanie potwierdzić bo aktualnie przebywam w Warszawie i czuję się bardziej jak bym był w stolicy Ukrainy niż Polski. I to nie jest żaden hejt tylko stwierdzenie faktu i rzeczywistości.
#konfederacja #warszawa #ukraina #wojna
  • 46
I sam jestem to wstanie potwierdzić bo aktualnie przebywam w Warszawie i czuję się bardziej jak bym był w stolicy Ukrainy niż Polski. I to nie jest żaden hejt tylko stwierdzenie faktu i rzeczywistości.


@karix98: Bardzo trudno stwierdzić czy faktem jest to, że czujesz się teraz w taki sposób, a nie inny xDDD

Czego oczekujesz? Że ktoś Ci powie, że tak się nie czujesz? Dyskusji o Twojej poznawczości?
no gość ogółem bierze wszystko na chłopski rozum, stosuje truizmy, dostosowuje przekaz pod swoich fanów i drze mordę na tematy, w których daleko mu do eksperta.


@Kamokamo: też go nie lubię ale facet na swój prosty sposób często ma rację. Ma ją zdecydowanie częściej niż jej nie ma, więc jak komuś taka forma odpowiada to nie jest to najgorsze co można oglądać w internecie.
przebywam w Warszawie i czuję się bardziej jak bym był w stolicy Ukrainy niż Polski.


@karix98: W galeriach handlowych w tygodniu przedpołudniem łatwiej usłyszeć ukraiński niż polski. No ale jak może być inaczej, Polacy siedzą w pracy, Ukraińcy sobie chodzą po sklepach :)