Wpis z mikrobloga

Przyjacióka mojej różowej zerwała ze swoim chłopem po 4 latach bo się jej nie oświadczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak więc teraz chodzi do klubów i daje się obmacywać starym dziadom.
A największe branie u niej ma chłop z Wrocławia który do niej wpada co jakiś czas do Wawy oraz niemiec który miał mieć 31 lat a ma 41 no i oczywiście bogaty. Ona sama ma 22 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 77
  • Odpowiedz
@Linnior88 mówisz, ze w wieku 18 lat miałaś mentalność 50 latki. Po twoich postach widzę, że z biegiem czasu chyba ci się to odwróciło i umysł wrócił z myśleniem do bycia nastolatką. Wszystko co piszesz wskazuje na to, że w swoich związkach w ogóle nie rozmawiasz z partnerem o czymkolwiek więcej niż „co na obiad i co robimy w weekend”, w takim wypadku ci się nie dziwie, że potrzebujesz pierścienia władzy, żeby
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Jak już lata szybko lecą i zbliża się 30tka to liczy się bombelek, nawet bez ślubu- później jak jest odchowany, że można oddać do żłobka to pańcia chce drugiego bombla- byle nie iść do pracy- #!$%@?, że kasy i większego mieszkania brak.
  • Odpowiedz
@programista15cm: Niech sobie każdy robi co chce, tym bardziej jak może się wyszaleć tylko niech przy tym nie robi kurtyzany z logiki. Chłop zły bo się nie oświadczył, dziecinny, nieodpowiedzialny dlatego po zerwaniu z nim idę w tango się wyszaleć bo jestem dorosłą, odpowiedzialną osobą. xD
  • Odpowiedz
Chłop zły bo się nie oświadczył, dziecinny, nieodpowiedzialny dlatego po zerwaniu z nim idę w tango się wyszaleć bo jestem dorosłą, odpowiedzialną osobą. xD


@Nowystaryziel: ale skąd ty wziąłeś te historie bo przecież nie od op? Często tak sobie wymyślasz chochoły i z nimi walczysz?

Nikt nie mówił że chlop zły tylko że związek bez perspektyw. Skoro związek do niczego nie zamierza to co dziwnego w rozstaniu? I realizacji innych potrzeb?
  • Odpowiedz
Życie życie jest Nobelon xD

Miałem to samo, staż związku tylko dłuższy, ciągłe naciski na pierścionek i ślub. Koniec końców zdradzała mnie ze starym dziadem grubo po 40tce (jakieś 15 lat~ różnicy między nimi). Generalnie to jestem mu wdzięczny, że gość zakończył mój związek, bo czuje, że wygrałem drugie życie. Teraz bajeruje sobie 23 latki w prajmie, do żadnej się nie przywiązuje i jest mi z tym dobrze.
Pamiętajcie - im bardziej
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: slub dla normalnego faceta w xxi wieku xD
Moja byla tez mi narzekala po paru latach, ze ja slubu nie chce. W pewnym momencie juz nawet pomyslalem, ze dla niej moge sie zlamac i co mi tam.
Nagle gdy mialem powazniejsze problemy zdrowotne i troche sie popsuly relacje to wyprowadzila sie z dnia na dzien xD
Wiec takie na dobre i na zle by bylo

Jesli kiedykolwiek znajde loche warta
  • Odpowiedz