Wpis z mikrobloga

Przyjacióka mojej różowej zerwała ze swoim chłopem po 4 latach bo się jej nie oświadczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak więc teraz chodzi do klubów i daje się obmacywać starym dziadom.
A największe branie u niej ma chłop z Wrocławia który do niej wpada co jakiś czas do Wawy oraz niemiec który miał mieć 31 lat a ma 41 no i oczywiście bogaty. Ona sama ma 22 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 77
@Yurakamisa: no jesteś laska (czy nawet typem) lvl 22 i masz w opcji najlepszy czas na melanz ever... No ok jesteś w prosperującym związku to rozumiem, że to super opcja na przyszłość.

Ale kiedy Twój zwiazek nie jest prosperujący to trzeba być idiota żeby w takim wieku (zwłaszcza będąc kobieta) marnować życie na bylejakie relacje, bycie dla bycia - takie rzeczy to po 50
@Yurakamisa: A dlaczego patrzysz na ta historię tylko z jednej swojej wąskiej perspektywy? To znaczy że kobieta ma czekać wiernie jak pies co pan i władca zdecyduje? Jak mu dawała do zrozumienia tyle czasu czego chce a on to olal to czego się spodziewal?
A może miała czekać kolejne 4 lata na te zaręczyny i wtedy on by ja w końcu rzucił dla dziewczyny poznanej byle gdzie i jej by się
@lukiboss: A dlaczego Ty wartosciujesz dla kogo co jest ważne a co nie ?
Kobieta też może powiedzieć a co ty się tak na ta wierność z mojej strony upierasz przecież się nie wymydli, taka logika wasza
Ps wiem jaka to wściekłość jak typek ci mydli oczy parę lat pierscionkiem a później zostawia na rzecz imprez i zabawy , dlatego brawa dla dziewczyny miała mózg i tyle
A dlaczego patrzysz na ta historię tylko z jednej swojej wąskiej perspektywy?


@Linnior88: a dlaczego patrzysz ze swojej perspektywy?
Oświadczać się niestabilnej 22-latce to wchodzenie na minę.

Miałabyś rację co do przechodzonego związku, gdyby ona podchodziła pod 30-tkę, albo była po ścianie.
A tu po prostu chciała się "wybawić".

Poniżej dobrze opisane czego szuka.

A największe branie u niej ma chłop z Wrocławia który do niej wpada co jakiś czas do
@lexico: ja też jak miałam 22 lata to marzyłam żeby mi się były oświadczył , gotowałam mu już nawet wtedy nie latalam po imprezach, przecież masz też 40 stki z totalnym sianem w głowie
Ja już w wieku 18 lat miałam mentalność jakiejś 50 łatki ze wsi , Nie pójdę na imprezę bo chłop przyjeżdża trzeba mu żarcie zrobić i się nim zająć
@smallboobslover: może desperacko szuka tego pierścionka od starszych facetów cholera wie , Może jest z takiego środowiska że ja wiesniaki z jej miejscowości cisną że co tak bez kawalera , że Marysia od maslakowej to już rodzi
ja też jak miałam 22 lata to marzyłam żeby mi się były oświadczył , gotowałam mu już nawet wtedy nie latalam po imprezach,


@Linnior88: ale po co i co z tego wyszło?
Znam małżeństwa, które tak zaczynały, a po 20 latach na siebie nie mogą patrzeć.
Bo w wieku 22 lat to człowiek jest zwyczajnie głupi i nie zna życia.

przecież masz też 40 stki z totalnym sianem w głowie

to
może desperacko szuka tego pierścionka od starszych facetów cholera wie


@Linnior88: szuka atencji i chce się "bawić"

Może jest z takiego środowiska że ja wiesniaki z jej miejscowości cisną że co tak bez kawalera , że Marysia od maslakowej to już rodzi

Ona mieszka w Słoikowie :)