Wpis z mikrobloga

Przyjacióka mojej różowej zerwała ze swoim chłopem po 4 latach bo się jej nie oświadczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak więc teraz chodzi do klubów i daje się obmacywać starym dziadom.
A największe branie u niej ma chłop z Wrocławia który do niej wpada co jakiś czas do Wawy oraz niemiec który miał mieć 31 lat a ma 41 no i oczywiście bogaty. Ona sama ma 22 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 77
@lougramm: dokładnie znam 40 -50 łatki nawet w mojej rodzinie gdzie poziom nasrania w głowie jest wręcz nie do przyjęcia, moja sąsiadka 46 lat a chleje i się buja z 20 letnimi gnojami
Więc definiowanie kogoś po wieku to jakaś abstrakcja totalna
Jest dużo ludzi którzy się tylko starzeją ale absolutnie nie dojrzewaja
Przyjacióka mojej różowej zerwała ze swoim chłopem po 4 latach bo się jej nie oświadczył


@Yurakamisa: brawo dla tego pana

chodzi do klubów i daje się obmacywać starym dziadom


@Yurakamisa: brawo dla tych dziadów.

chłop z Wrocławia który do niej wpada co jakiś czas do Wawy


@Yurakamisa: brawo dla chłopa z Wrocławia

niemiec który miał mieć 31 lat a ma 41 no i oczywiście bogaty


@Yurakamisa: brawo dla
@lexico: wiesz jak nie umiesz sobie zapełnić czasu czy znaleźć innego źródła dopaminy to Cię nawet widok tej osoby bo jakimś czasie będzie drażnil, trzeba mieć swoje życie poza związkiem nie mówię o imprezach zdradach ,tylko żeby mieć jakiś kawałek życia tylko dla siebie
Nie wiem ryby kółko gospodyń wiejskich cokolwiek
@Yurakamisa: puszczanie się po zerwaniu to nie zdrada (chociaż ja bym nie umiała)
Poprostu nikt nie wie jak to było , a skoro tego bardzo chciała to czemu to ignorowal , też byś nie był z kobieta która na każde twoje marzenie mowi "nie "
@Yurakamisa: chciałabym wiedzieć ilu z was potepiajacych to jest takich świętych i wstrzemiezliwych
Jak znam życie to faceci komentujący w ten sposób sami mieli na koncie zabawy bez zobowiązań
@Yurakamisa: mi się podoba równe traktowanie każdego człowieka a nie wybiórcza moralność, faceci też postępują w ten sposób i to o wiele częściej, sama miałam byłych że zaraz po zerwaniu latali na imprezy i wsadzali w kogo popadnie, ale was boli tylko to kiedy kobieta nie jest żelazna dziewica która będzie oplakiwac związek kolejne 50 lat kiedy facet robi bajlando życia
wiem jaka to wściekłość jak typek ci mydli oczy parę lat pierscionkiem a później zostawia na rzecz imprez i zabawy , dlatego brawa dla dziewczyny miała mózg i tyle


@Linnior88: tutaj masz jak obwiniasz typka. Xd ale dobrze że lubisz równość x d
Miałabyś rację co do przechodzonego związku, gdyby ona podchodziła pod 30-tkę


@lexico: no nie do konca, pod trzydziestke to ona moze by chciala juz miec jedno lub dwojke dzieci, przedtem slub a jeszcze przedtem ze 2 lata zwiazku. czas sie bardzo szybko kobiecie kurczy bo chybsa nie myslisz, ze laska jak pozna faceta to se ogarnie najpierw zarecvzyny, potem slub a potem dzieci i to wszystko w rok czy dwa

ale
@Linnior88: nikt nikomu nic nie obiecywał xd baba chciała pierścionek a on jej go nie dał. Więc wina chłopa ale równość równość xd
Jak chcecie równości to wy też się możecie oświadczyć
Pisanie knur na faceta to fakt równość tolerancja itp. Na kobietę jak powiem suka to też będzie dobrze xd
pod trzydziestke to ona moze by chciala juz miec jedno lub dwojke dzieci, przedtem slub a jeszcze przedtem ze 2 lata zwiazku. czas sie bardzo szybko kobiecie kurczy


@ZielonyRozpustnik: ona ma 22 lata i teraz weszła w fazę karuzeli