Wpis z mikrobloga

#pracbaza #przegryw #wypowiedzenie
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
  • 15
  • Odpowiedz
@paxV8M: Jak pracujesz 5 lat tam ponad i umowe o prace to potocz tak rozmowę by dał ci wypowiedzenie umowy o pracę za porozumieniem stron w przeciwnym wypadku obowiązuje cię termin wypowiedzenie w twoim przypadku 3 miesiące. Jeszcze ten urlop możesz wykorzystać albo pozostały urlop wypłacić finansowo. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@paxV8M: jak w ogole mozna przez 5 lat nie dostac podwyzki, w szczegolnosci jesli zgodnie z tym co napisane caly czas ja obiecuja xD ja po 3 miesiacach od takiej obietnicy juz bym wreczal papier
  • Odpowiedz
@Cmee_: najlepsze, ze ta pasta nigdy smieszna nie byla. Wypopki to takie boty. Widza cos, co raz sie przyjelo I co znaja, I tak beda plusowali za kazdym razem. Normalne, polskie, organiczne boty
  • Odpowiedz