Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko Siemka wie ktoś co może być powodem ogromnej tolerancji i czy można to jakoś obejść bez odstawiania?
Od dłuższego czasu widzę że podczas brania amph,kr czy innych rzeczy nie czuje już nawet tego fajnego rozluźnienia wczoraj z znajomym wzięliśmy 1,5g kr i on mówi że spoko się czuje trochę siadło i tak dalej a u mnie nic poza poceniem się dłoni i dzisiaj przez noc solo obrobiłem 3g i nic właściwie nie czuje tylko pocenie się dłoni zasmuca mnie to szczerze()
Dodam tylko że ziółko akurat robi i to sporo
  • 24
  • Odpowiedz
wie ktoś co może być powodem ogromnej tolerancji


@isolated211: pomyślmy... hmm... być może #!$%@? dużych ilości substancji psychoaktywnych?

szalona teoria, wiem.

i czy można to jakoś obejść bez odstawiania?


phehehe. nie.
  • Odpowiedz
@isolated211 ekspertem nie jestem, ale jak się #!$%@? tony gówna to rośnie tolerancja xD sobie nawet nie wyobrażam ile to 3g proszku (bo nigdy tyle na uczy nie widziałem, 1g zresztą też xD) a chłop to #!$%@? przez noc i nie klepie xD
  • Odpowiedz
@isolated211: Skoro 3 g nie działają, to może jebnij 6 od razu?

Przestań ćpać, barani łbie, bo zniszczysz sobie zdrowie i życie. Ilości przez Ciebie pożerane (bo zażywaniem tego nie nazwę) wskazują na wielotygodniowy ciąg, a to jest droga w jedną stronę i happy endu tu nie będzie.
  • Odpowiedz
@isolated211: Jest jeden sposób. Musisz sobie skołować nowe ciało. W hinduizmie to się nazywa reinkarnacja. Jedziesz na starym ciele do odcinki a później rodzisz się na nowo i masz zresetowaną tolerkę. Jedyny mankament, że nigdy nie wiesz jakie ciało Ci się wylosuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@isolated211: śmieszne że o takich ludziach jak Ty uczą w podstawówce, robią memy, kręcą filmy oraz krążą miejskie legendy a na końcu zawsze następuje zdziwienie i podwajanie dawek. Kolejne kroki w ścieżce modelowego narkomana to stoczenie się na margines społeczny i/lub śmierć, bo odpodwajania dawek lub zmiany substacje na mocniejsze skończy Ci się albo zdrowie albo pieniądze. Zacznie się sprzedawanie wszystko kiego co masz i powolny upadek w stronę strajcego pod
  • Odpowiedz