Wpis z mikrobloga

Szkoda, że anulowali ten remaster RDR 1.

Oczywiście sobie praktycznie wszystko zaspoilowałem jak sprawdzałem losy moich ulubionych półgłówków: Billa, Javiera, Dutcha i Johna, ale historia jest po prostu wybitna. Na tyle, że zmiata światy niejednego dobrego filmu, serialu czy książki. Niestety na ten moment nie do ogrania i pewnie się to już nie zmieni. A szkoda. Pamiętam jak jeszcze będąc w gimbazie śledziłem niusy przed premierą, oglądałem gameplaye z nadzieją, że jednak wyjdzie na PC, eh.

#rdr2 #rdr #gry #reddeadredemption #reddeadredemption2
MarteenVaanThomm - Szkoda, że anulowali ten remaster RDR 1. 

Oczywiście sobie prakty...

źródło: red-dead-redemption-remaster-remake-edition-pc-game-cover

Pobierz
  • 8
@MarteenVaanThomm no nie wiem, dla mnie historia 1 była prosta i bez polotu. gdyby nie to, że druga część mnie mega wciągnęła to nigdy bym jedynki nie skończył (co w sumie miało miejsce bo jeszcze przed premierą 2 miałem kiedyś ta grę na ps3 i po kilku pierwszych zadaniach gra poleciała na półkę i nigdy do niej nie wróciłem. dopiero lata później po ograniu 2 kupiłem ją jeszcze raz i przeszedłem), a
@Keymaster: @Jerry664 konsoli do jednej starej gry nie będę kupował, ale z tego co patrzę to ten emulator mocno poszedł do przodu. Jak kiedyś sprawdzałem to działało w maks 30 fps i jakichś przypałowych rozdziałkach z konsol, a teraz widzę, że ludzie na 3080 grają w 4k w 60 fps... Zastanawiam się jakby to wyglądało na 4090 i czy gra odrzuca drewnem.
Z premier 2010 ostatnio grałem w Mass Effect 2,
@MarteenVaanThomm dutch jest w jednej scenie, bill może w dwóch a to co napisałeś wyczerpuje właściwie całą fabułę gry. po drodze przez całą grę w zasadzie współpracujesz z dwiema postaciami żeby się do billa dostać, tj. biegasz i im ogarniasz jak piesek wszystko o co cię poproszą, żeby oni ci na koniec pomogli się do billa dostać. nie ma za bardzo tam tyle, żadnego rozwinięcia ani głębszych motywów.