Wpis z mikrobloga

@mackbig: Nie wiem gdzie oni żyją ale otwarte związki są w Warszawie mocno spopularyzowane. Niektórym parom to pomaga. Generalnie ja tego nie popieram i uwazam ze to kompletnie nie w moim stylu ale znam wysoko postawionych ludzi co żyją w skrytym otwartym związku.
  • Odpowiedz
@secs: A czemu miałby nie ruchać? Przecież on jest jednym z najbardziej rozpoznawalnym z polaków obecnie, na tinderze miałby więcej matchy 1 dnia po założeniu konta niż ty przez całe życie.
  • Odpowiedz
@mackbig: w to, że nie rucha nie uwierzę, w jego sytujacji nie trzeba być nie wiadomo jak wysokim albo przystojnym, chłop ma hajs i sławę i to wystarczy, obczajcie sobie takiego rafonixa albo nawet rafatusa, jakie szmule wypisywały na instagramie, upadek człowieka

co do tej sheyi - niesamowicie #!$%@?ąca, mająca chyba jakieś kompleksy na punkcie swojego wyglądu bo co chwila musi podkreślać "patrzcie, podnoszę ciężary, jestem kobietą i mam więćej siły/wyglądam
  • Odpowiedz
@mackbig: W takich sytuacjach polecam odpowiedzieć sobie na jedno pytane: czy oni krzywdzą tym kogoś trzeciego?

Dziecko mają? Nie.

Nie akceptujesz tego? Spoko. Czy to coś zmienia? Nie.

Czy robią dobrze? Who cares?

Dla mnie jak nie krzywdzą swoimi działaniami osób trzecich, to mogą sobie robić co chcą, nieważne czy to akceptuję, czy nie.
  • Odpowiedz
Jeśli im to odpowiada, to co w tym złego?


@janeeyrie: jako kobieta jesteś biologicznie niezdolna do odczuwania empatii względem kogokolwiek innego niż własne dziecko, nie dziwi mnie więc, że nie widzisz nic w tym złego.
  • Odpowiedz
A czemu miałby nie ruchać?

chłop ma hajs i sławę i to wystarczy, obczajcie sobie takiego rafonixa albo nawet rafatusa, jakie szmule wypisywały na instagramie, upadek człowieka


@prosty_banan: @Uuroboros: Jeżeli im płaci za seks to się nie liczy xd bo to że prostytutki ruchają byle kogo to wiadome. To że ma sławę nie ma żadnego znaczenia bo dziewczyny lubią sławnych bo sie moga z nimi pokazać, on się ze swoimi
  • Odpowiedz
Jeżeli im płaci za seks to się nie liczy


@secs: dlaczego się nie liczy?

bo to że prostytutki ruchają byle kogo to wiadome


@secs: To idź z żulem do prostytutki i zobaczymy czy będzie chciała go ruchać.

To że ma sławę nie ma żadnego znaczenia bo dziewczyny lubią sławnych bo sie moga z nimi pokazać

Gówno wiesz i w dupie byłeś, laski lubią nadzianych gości nie żeby się z nimi
  • Odpowiedz
Ciekawe czy gdyby była z niepopularnym typem który nie podbijałaby jej zasięgów to też podjęliby "wspólna" decyzję o otwartym związku, czy dostałby po prostu kopa w dupę i następny proszę xD
Niby nic złego nie robią i jak lubią to uj z nimi - tylko że jedynym problemem jest to że w przypadku takich osób publicznych wygląda to podejrzanie.

Aż mi się klasyczek przypomniał:

Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła
  • Odpowiedz