Wpis z mikrobloga

@Kantar To prawda, po 2014 dodatkowo USA mocno szkoliło tam wojsko Ukraińskie.
Teraz Ukraina jest w dupie czarnej, bo raz że zaciąga miliardowe długi na broń, to jeszcze właściwie pozbyła się na rzecz USA surowców naturalnych. Ten kraj miał piękny pogrzeb.
@Don_kiszot A czy ja to napisałem? Walczą czy nie i tak są #!$%@? na dziesięciolecia. Trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć. Ten kraj żył z złóż naturalnych, nie mając ich to będzie dziura z błotem i zbożem XD
@Kantar: ojej, a co to za czołg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież niektóre wykopki, które o wojsku dowiedziały się rok temu, pisały że to niemożliwe że trafią one na front:p

No pacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fajny_koles: no dobra, ale @kikiton cały czas nie napisał, że ruski mir był by lepszym rozwiązaniem. Stwierdza fakt, że nie ważne jakie kroki by podjęli są po prostu w czarnej dupie. Po wojnie będzie trzeba odbudować kraj, spłacić wszystkie kredyty. Zboża mają na cały świat? Co z tego, że mają skoro mało który kraj chce to zboże. Po wojnie też zapewne nie wrócą tam wszyscy z tego prężnego IT. Ten kraj
@mstasiek Niech sobie tkwią w tej swojej bańce, niech wyzywają każdego od onuc kto tylko piwie coś na Ukrainę nie po ich myśli. Czego się spodziewać po portalu na którym najpopularniejszymi tagami są patostreamy albo famemma XD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fajny_koles: w jaki sposób będzie bliżej Europy? Że do NATO ich wezmą? Albo do UE? Nie ma na to szans w najbliższych dziesięcioleciach. Przeproszenie za Wołyń mogłoby być pierwszym krokiem w tę stronę, ale jak dobrze wiem nie zapowiada się na to :)
@Mandarex: samo w sobie przeproszenie nie będzie miało wpływu. Pokaże jednak, że Ukraińcy mają jakąś pokorę w sobie i umieją się przyznać do błędu, a nie tylko dej dej dej. I o Wołyniu mówiłem w kontekście zbliżenia do Europy. Nie dołączenia do NATO/EU ;)