Wpis z mikrobloga

@Bomfastic lol, większość tych mądrości wykopowych prawaków nt. gospodarki polega tylko i wyłącznie na bezrefleksyjnym przepisywaniu w komentarzach tego, co powiedział Mentzen w jakimś wywiadzie dla namzalezy.pl
@Bomfastic: Jezeli nie jest to statystyka wyssana z palca to jest bardzo prosta odpowiedź na to zjawisko. Konfederacja kradnie elektorat PiS i PO jednocześnie. Jeżeli na PiS głosują w 98% kompletne tłuki, a konfederacja kradnie elektorat PiS'owi to magicznie te same osoby nie staną się nadludźmi z samego faktu głosowania na konfederacje. Jest to jedynie początek długiej drogi która jest przed nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolega_z_sasiedztwa:

Do Sejmu dostałyby się także Lewica – 10 proc. głosów (wzrost o 1,6 pkt. proc. - największy wzrost w zestawieniu) i Konfederacja – 9,4 proc. głosów (spadek o 1,8 pkt. proc. - jest to jedyna partia, która traci w tym sondażu).


( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kolega_z_sasiedztwa: @siadatajta lol wrzuciłeś z dupy wykres, na którym wuja widać. Nic nie podpisałeś i skąd ja się miałem domyślić co on pokazuje, a jak Ci wrzuciłem odpowiedź w tym samym stylu to się oburzyłeś XD

Szkoda, ze nie wrzuciłeś linka do miejsca skąd wziąłeś screena. Bo tam już elegancko widać, jak konfa od wyborów kręci się jak gowno w przereblu między 6 a 10% XD
Pobierz Bomfastic - @kolegazsasiedztwa: @siadatajta lol wrzuciłeś z dupy wykres, na którym wu...
źródło: FC7CC1C3-5D44-4D2D-9C6D-E6D8526438F3
@siadatajta: @kolega_z_sasiedztwa i jeszcze wracając do meritum. Jak niby fakt, że konfa mogła przejąć No powiedzmy szalone 5% poparcia od pisu sprawiło, że wyborcy konfy są istotnie gorsi w ekonomię od reszty poza pisem? Gdzie wyborcy tej partii szczycą się jacy to zajebisci z gospodarki nie są? XD dla mnie odpowiedź jest prosta, dla standardowego wyborcy konfy gospodarka nie jest priortytetem, a priorytetem jest to żeby wprowadzić zamordyzm na miarę wielkiej
@Bomfastic: Ehh tak piękny napisałeś pierwszy komentarz wyjaśniający dlaczego wstawiłeś z dupy cytat ale wszystko zepsułeś dorzucając następnie osobno tak ogromny debilizm. Ale nie od razu Rzym zbudowano.
===========================================

Jak niby fakt, że konfa mogła przejąć No powiedzmy szalone 5% poparcia od pisu sprawiło, że wyborcy konfy są istotnie gorsi w ekonomię od reszty poza pisem?

Po pierwsze - no nie wiem, normalnie XD bo oceniamy ogół CAŁEGO elektoratu? XD. A
@siadatajta:
Dobra nie mam czasu na jakieś kocopoły więc odniosę się tylko do tego.

Po pierwsze - no nie wiem, normalnie XD bo oceniamy ogół CAŁEGO elektoratu? XD. A do CAŁEGO elektoratu konfederacji przywędrowały osoby nie najmądrzejsze


Jeśli konfa przy 6% poparcia miała powiedzmy rezultat w tym pytaniu o spadająca inflację o 2% więcej niż elektorat lewicy (ponieważ wyborcy konfy nie mogą być gorsi z gospodarki od wyborców lewicy, no nie?
@Bomfastic: Weź przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Jeśli nie złapiesz się za głowę to spróbuj ponownie za 15 minut po zresetowaniu głowy np. spacerkiem. Jeśli będziesz za kwadrans nadal pewny tego co napisałeś to daj znać i ci wytłumaczę.
@Bomfastic Dokonałeś rzeczy tak absurdalnej, że postronna osoba po przeczytania tego mogłaby dostać wylewu.
=========================

Jeśli konfa przy 6% poparcia miała powiedzmy rezultat w tym pytaniu o spadająca inflację

Nie przy 6% poparcia tylko przy ~10%

o 2% więcej niż elektorat lewicy

Nie o 2% tylko o 2 punkty procentowe (p.p.)

To jeśli ich poparcie skoczyło do ~10% ponieważ elektorat PiS do nich przeszedł.

Żadne skoczyło, wynosiło nadal ~10% bo wynosiło na
@siadatajta: To teraz jeszcze tak samo pięknie wytłumacz jak konfa by lepiej na to pytanie odpowiedziała od lewaków gdyby nie ten przepływ elektoratu. Bo kto wie, może ten przepływ zawyżył konfie rezultat i zaniżył rezultat PiS :)