Wpis z mikrobloga

Tyle się ostatnio działo im mam tyle historii, ale może zacznijmy jak się dzisiaj ogólnie czuję. Powiem tak, ujowo ale bardzo stabilnie, ten cały ból, cierpienie i zwątpienie są takim tłem w tym wszystkim. Na głównym planie jest jakby lekka radość, #!$%@? i myśl niech się dzieje co ma dziać. Od 24 zacząłem też się w miarę regularniej myć, przebierać i golić. Jedyne negatywne emocje jakie odczuwam to smutek z powodu tego że na 96% procent z mojej winy popsuły się relację między mną i osobą którą znam dość długo i do której czuję coś więcej. Jestem lekko zirytowany jej zachowaniem i nie wiem czemu tak robi, jest mi zwyczajnie przykro z tego powodu, kompletnie jej nie rozumiem. Denerwuje mnie to strasznie i zawsze mówię że nara, i dont care anymore ale i tak zawsze wracam żeby jej coś napisać, jest bardzo ważna w moim życiu i dalej mam nadzieję że kiedyś wszystko się ułoży () Mam jeszcze parę histori więc jak ktoś to czyta to macie ankietę, no i w sumie przy takich wpisach warto dać jakieś atencyjne foto, więc macie nogi ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przegryw #depresja #tfwnogf #psychiatria #psychologia #nogi #nogiboners
Wanzey - Tyle się ostatnio działo im mam tyle historii, ale może zacznijmy jak się dz...

źródło: Snapchat-590581138

Pobierz

Jaką historię chcecie usłyszeć?

  • O planowanym magiku 20.6% (13)
  • O mojej nietypowej "miłości" 20.6% (13)
  • O przykrej wizycie u psychiatry 7.9% (5)
  • Co się działo po uratowaniu mnie przed magikiem 27.0% (17)
  • O bullyingu w szkole średniej 12.7% (8)
  • O oskarkowym życiu w gimnazjum 11.1% (7)

Oddanych głosów: 63

  • 1