Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy jaką koronnego argumentu przeciwko Viniciusowi używają teorii, że ma za swoje, bo prowokuje - jakie to są prowokacje, które sprawiają, że życzysz komuś śmierci?

Czy w takim razie psychiczną #!$%@?ą nie jest czasem ten, kto używa takich słów w reakcji na prowokowanie? Kto normalny na pomachanie ręką czy pyskówkę reaguje w ten sposób? To kto tu jest cienki psychicznie, Vinicius czy te cioty z trybun?

Bo to drugi argument, że nie radzi sobie z emocjami. Owszem, ale chyba dalej lepiej z tym u niego niż u kretyna, który aż chce Cię zabić w reakcji na zaczepki. Taki poziom widziałem tylko w dwóch miejscach - w gimnazjum i na forach opanowanych przez seby i karyńska.

#pilkanozna #realmadryt
  • 5
@FotDK: Myslisz, ze tylko on jeden jest prowokowany przez trybuny? Dosłownie każdy piłkarz z czymś takim się mierzy, a że tutaj padło na podatny grunt tym takie sytuacje będą coraz częstsze
@FotDK : Dla mnie to jest ultrazabawne, że kibice są takimi męskimi kozakami, że z trybun są w stanie życzyć śmierci całej rodzinie piłkarza, wieszać jego kukłę na wiadukcie, pokazywać środkowy palec czy obrażać jego kolor skóry albo symulować odgłosy małpy, ale są jednocześnie na tyle delikatni, że strasznie kłuje ich w serduszko, kiedy Vinicius zatańczy po bramce, albo wskaże palcem na herb na koszulce, prawdziwy potwór z niego.. ( ͡°
@FotDK
Najczęściej faulowany zawodnik Ła ligi. Ciagle słyszy obelgi w swoją stronę. Do wyzywania go od małp pewnie się przyzwyczaił. Ale jak słyszy obyś zdechł czarna małpo. Teraz coś w meczu z Valencia pękło i wybuchł.
Mam nadzieje, ze będzie pracował z psychologiem. A przeciwników będzie karcił strzelając im bramki. Uciszał trybuny grą.