Wpis z mikrobloga

Ruskim nie podoba się pomysł 6 dni pracy #ukraina #rosja #wojna
https://pikabu.ru/story/shestidnevnaya_rabochaya_nedelya_10259644#comments

"Absolutnie nie mam ochoty wyciągać kraju z dewastacji, w jaką sami pasożyci doprowadzili nasz kraj. #!$%@?, mam naprawiać ich gówno? Tam upchali pieniądze, wszystko splądrowali i zrujnowali, a ja teraz muszę pracować 6 dni, żeby ich dalej wyżywić?"

"Tak więc zewnętrzni wrogowie nie mogli zniszczyć kraju sankcjami i dostawami broni. Teraz wewnętrzni wrogowie zabierają się do pracy, aby doprowadzić sprawę do końca skutecznym zarządzaniem. Schemat przetestowany"

"Dziś po pracy zapytałem żonę, jak ich kierownictwo zareagowało na tę inicjatywę (czy przedsięwzięcie jest ściśle związane z kompleksem wojskowo-przemysłowym i przestrzenią. Sama chodzi na spotkania na samą górę, jest moją szefową). Cóż, prawie oficjalnie wysłane na trzy listy. Ciężcy pracownicy są już jak wyciśnięta cytryna, pensje są śmieszne na dziś, dotkliwy brak personelu. No cóż, ogłoszą sześciodniowy okres, podczas gdy pensja będzie rosła czysto symbolicznie, a najszybciej będzie jeszcze niższa, jaka jest do cholery produktywność osoby, która ma już dość chodzenia do pracy w poniedziałek rano, nie mówiąc już o jakość pracy w branży, w której w ogóle nie można kosić.

W rezultacie odejdą ostatni szanujący się robotnicy, a obawiam się, że według naszego profilu Uzbeków na ulicach nie ma, nawet w naturze.

Szczerze mówiąc, wszyscy ci bracia do zwycięskiego końca NWO do maszyn, do kopalń, na pole, potem wszędzie. Och, skręciliśmy w złym kierunku w 1991 roku, och, w złym kierunku."
  • 6